fbpx

У двох громадах на Прикарпатті працюють мобільні бригади з вакцинації від COVID-19

Здоров'я 10:31, 01.02, 2023

У рамках проєкту “Розбудова стійкої системи громадського здоров’я” на Прикарпатті створені та працюють мобільні бригади з вакцинації. Як повідомив регіональний координатор проєкту від громадської спілки “Коаліція за вакцинацію” Сергій Василишин, в Івано-Франківській області для участі у ньому відібрані дві громади – Косівська та Лисецька.

Мобільні бригади виїздитимуть до сіл цих громад, щоб вакцинувати тих, хто досі відкладав імунізацію, не міг фізично дістатися до пункту вакцинації або не був достатньо мотивований для цього, інформує пресслужба ОДА.

Медичні працівники, які входять до складу бригад, пройшли відповідне навчання з використання протиковідних вакцин та отримали необхідне обладнання для їх належного та безпечного транспортування й зберігання. Відповідно до затвердженого графіка, бригади виїжджають у села та селища обраних громад, вакцинують усіх охочих проти COVID-19 і, якщо є така потреба і можливість, надають додаткові медичні послуги: вимірюють тиск, тестують на ВІЛ та гепатити, консультують тощо.

“Ми спільно з місцевою владою у громадах інформуємо населення про таку можливість і про графіки роботи мобільних бригад. І нарешті люди похилого віку, що ризикують захворіти на коронавірус з тяжким перебігом і навіть померти через це, вакцинуються і отримують ефективний захист безоплатно і в комфортних для них умовах”, – каже Сергій Василишин.

Також завдяки проєкту друкуються та розповсюджуються інформаційні матеріали, які допомагають людям дізнаватися більше про щеплення і приймати рішення щодо своєї вакцинації та своїх дітей вчасно, відповідно до віку та епідемічної ситуації.

Проєкт довготривалий – п’ятирічний. І охоплює не тільки напрям імунопрофілактики, але й психічного здоров’я, що є дуже актуально сьогодні.  Організатори проєкту закликають брати участь у його заходах, розповідати про них своїм рідним та знайомим.

Додамо, окрім Івано-Франківської області, проєкт також реалізують в Київській, Одеській, Чернігівській, Чернівецькій, Вінницькій, Тернопільській, Житомирській областях.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: