fbpx

У франківській ЦМКЛ оперуватиме відомий пластичний хірург

Здоров'я 15:10, 14.08, 2019

Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня підписала угоду про співпрацю із Заслуженим лікарем України Ростиславом Валіхновським.

На базі медзакладу спільно проводитимуть консультації, а відтак і весь комплекс складних операцій на різних ділянках тіла, йдеться в сюжеті “Каналу 402“.

“Реконструктивна хірургія направлена на відновлення набутих та вроджених дефектів. Набуті дефекти – це наслідки опіків, вогнепальних поранень, мінно-вибухових уражень в умовах війни.  Зазвичай перша допомога при таких пораненнях надається у госпіталях біля лінії розмежування. Але відновну хірургію, як правило, сучасна державна медицина і воєнна хірургія України не можуть надавати в повному обсязі”, – пояснює Ростислав Валіхновський. 

Паціентів оперуватимуть на платній та безоплатній основах.

За словами головного лікаря ЦКМЛ Тараса Масляка, безкоштовно послуги отримуватимуть воїни АТО. 90% фінансового навантаження бере на себе лікарня, решту 10% – сподіваються отримати від меценатів. Зокрема, щоб закупити солдатам розхідні матеріали, медикаменти, імпланти та протези. 

Крім того, на благодійній основі планують оперувати людей, котрі перенесли важкі травми.

“Я думаю, що ми створимо комісію, яка буде підбирати і давати нам пропозицію з приводу цих людей. Це будуть звернення різних громадських організацій, у кого буде потреба на ці операції”, – пояснює Тарас Масляк.

У рамках співпраці франківські медики матимуть змогу переймати досвід у столичних фахівців.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: