fbpx

У франківській клініці безкоштовно й анонімно проконсультують 12 лікарів

Здоров'я 07:47, 25.06, 2019

В наступну суботу, 29 червня, у франківській клініці "БРАСС: здорова шкіра" реалізують соціальний проєкт. Безкоштовні консультації можна отримати з 15 до 19 години.

Суть соціальної програми “Цінуй життя. Дбай про себе” клініки косметології “БРАСС. Здорова шкіра” полягає в тому, що раз на місяць збирається консиліум всіх лікарів клініки для відкритого консультування.

Терапевт, дерматолог, трихолог, хірург, судинний хірург, гінеколог, лікар УЗД, уролог, венеролог, ортопед-травматолог, косметолог, психолог приймають усіх, хто має проблеми чи побажання щодо покращення самопочуття або потребу в усуненні будь-якої проблеми зовнішності. 

Програма передбачає безкоштовну консультацію щодо усунення проблем. Для клієнта це означає, що він отримає відповідь на запитання, чи можливо усунути недолік, тобто те, що викликає незадоволення своєю зовнішністю або станом здоров’я. А також дізнається, яка тривалість, складність та вартість лікування.

Якщо пацієнту не зможуть допомогти в клініці, то обов’язково порекомендують місце і фахівців, які такими проблемами займаються.

Конультії – анонімні. Консультація побудована так, що під час неї клієнт спілкується тільки з одним лікарем-координатором, який аналізує проблему, з якою клієнт звернувся, – і скеровує до лікаря вузької спеціалізації. 

Таким чином за один візит клієнт отримує консультацію декількох спеціалістів з приводу свого індивідуального випадку. При цьому клієнт спілкується з кожним лікарем окремо, тому немає фактору незручності як у випадку, коли про проблему треба говорити одночасно групі лікарів.

Список проблем – від незрозумілих утворень на шкірі до поганих запахів тіла, порушень естетики статевих органів, порушень пропорцій обличчя, вроджених вад, проблем з ростом або відсутністю волосся, проблем із естетикою зубів, кистей рук тощо. Повний список проблем – за посиланням

Для того, щоб безкоштовно пройти консультацію, достатньо надіслати онлайн заявку на сайті brass.if.ua або зателефонувати адміністратору клініки 095 585 74 78 та повідомити, що хочете записатися на консультацію за програмою “Цінуй життя”. Анонімність – вже при записі.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: