fbpx

У Франківській ОКЛ безкоштовно оперуватимуть жертв війни з травмами голови та шиї

Здоров'я 17:29, 15.01, 2023

Жертв війни з травмами голови безкоштовно оперуватимуть у провідних українських клініках. Координує проєкт ЛОР-лікарка Івано-Франківської обласної клінічної лікарні Наталія Комашко. 

Стартував благодійний проєкт Still Strong (“Все ще сильні”), створений українськими лікарями. Ціль ініціативи — обʼєднати українських та іноземних фахівців для безоплатної допомоги українським захисникам і захисницям, а також цивільним особам із травмами голови та шиї, отриманими внаслідок російської збройної агресії.

Проєкт організований за підтримки Української асоціації ендоскопічної хірургії голови та шиї, благодійної організації Face The Future Fundation, компаній “Карл Шторц Україна”, “Біоноріка”, Materialise та Scaner, інформує Новинарня.

У проєкті Still Strong об’єднуються найкращі фахівці та лікарі різних спеціальностей. Допомага пацієнтам та хірургічне лікування буде організоване на базі медичних закладів – партнерів проєкту в Івано-Франківську, Києві, Львові та Одесі.

“Як медики ми, на жаль, не можемо знищити ворогів, але можемо вкластися в перемогу, віддячуючи нашим героям за їхні подвиги. Ми лікуємо рани війни та допомагаємо військовим отримати якісне лікування і відповідну реабілітацію, щоб вони якомога швидше повернулися до звичного способу життя”, — каже координаторка проєкту, ЛОР-лікарка Івано-Франківської обласної клінічної лікарні Наталія Комашко. 

Організатори закликають: “Якщо ви чи близька вам людина потребуєте безоплатної лікарської допомоги та є військовим/ою або цивільною особою з травмою голови та шиї, ви можете зв’язатися з нами, заповнивши форму“.

Для додаткової інформації: тел. +38 066 674 99 86, е-mail: stillstrongua@gmail.com +38066674998

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: