fbpx

У Франківську "Нейроглобал" відкрив лікувально-діагностичний центр

Здоров'я 19:37, 31.10, 2020

Франківська клініка “Нейроглобал” змінила статус. Тепер це лікувально-діагностичний центр.

Учора відкрили нове приміщення лікувально-діагностичного центру “Neuro Global” у “Калиновій слободі” та представили нові напрямки діагностики й лікування, а також нових спеціалістів.

У Франківську "Нейроглобал" відкрив лікувально-діагностичний центр 1

Лікувально-діагностичний центр “Нейроглобал” проводить функціональну та лабораторну діагностику, вакцинацію. На прийомі лікарі – неврологи, кардіологи, інфекціоніст, отоларинголог, ендокринолог, хірург, уролог, гінеколог, гастроентеролог, педіатр, сімейний лікар. Працює лікар-реабілітолог та масажист.

“Правильний діагноз – це 50 відсотків успіху в лікуванні, – зазначив священник, що освятив центр. – Решта – це віра і довіра: треба вірити, що ти ніколи не залишаєшся сам на сам із хворобою, і треба слухати лікарів”.

У Франківську "Нейроглобал" відкрив лікувально-діагностичний центр 2

Отець побажав медикам бути тими, хто ніколи не дасть хворим зневіритися.

У Франківську "Нейроглобал" відкрив лікувально-діагностичний центр 3

Більшість лікарів центру “Нейроглобал” – професори та викладачі Івано-Франківського медуніверситету, доктори і кандидати наук.

Засновники клініки та лікувально-діагностичного центру Ірина Лопушанська і Олександр Дорошенко зазначають, що завдячують розширенням і оновленням медзакладу колезі, ідейній натхненниці “Нейроглобал”, професорці ІФНМУ Вікторії Гриб.

Ректор ІФНМУ Микола Рожко, присутній на відкритті, повідомив, що університет підписав угоду про співпрацю з лікувально-діагностичним центром “Нейроглобал”.

“Підписали угоду для практики і підготовки фахівців, це дає нам змогу і бачити пацієнта, і принести йому користь. Будемо раді відправляти сюди студентів. Тут буде допомога, тут будуть наші лікарі – професори, доценти. Які спеціалісти будуть потрібні від нас, будуть тут, я вам обіцяю!” – сказав ректор.

У Франківську "Нейроглобал" відкрив лікувально-діагностичний центр 4

Лікувально-діагностичний центр “Нейроглобал”, вул. Слобідська, 8, працює з 9.00 усі дні, крім неділі.

Контакти: 0683180688 та 0501508974.

Читайте також: Працювати для тих, з ким жити: клініка «Нейроглобал» бажає здоров’я

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: