fbpx

У Франківську планують створити нейродіагностичний лікувальний центр

Здоров'я 12:53, 12.02, 2020

Багатофункціональний нейродіагностичний лікувальний центр планується створити на базі КНП «Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради».

Очікується, що користь від реалізації цього проєкту матиме все населення Івано-Франківської області та територіально наближених областей, а саме – особи працездатного віку, серед яких захворювання зустрічаються найчастіше, пише КУРС із посиланням на пресслужбу ІФНТУНГ. Очікувані результати від лікувального центру – це:

  • скорочення затраченого часу на діагностику та лікування захворювань і проведення їх профілактики;
  • забезпечення населення якісним діагностичним обслуговуванням з дотриманням європейських стандартів;
  • на 90% підвищення якості діагностичної спроможності та вчасності виявлення захворювання в цьому закладі тощо.

Науковці Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу вже тривалий час при потребі консультують і допомагають суб’єктам некомерційного господарювання, а також виступають як експерти у відповідних галузях. Зараз фахівці університету спільно з представниками КНП «Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради» та румунськими партнерами працюють над підготовкою проєктної заявки в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014–2020, яка стосується створення суб’єкта спільних відносин «Багатофункціональний нейродіагностичний лікувальний центр для хворих з судинно-мозковою патологією, серцевою дисфункцією та з порушенням функціонування центральної та периферичної нервової системи».

Так, нещодавно в м. Борша (Румунія) відбулась робоча зустріч, в якій взяли участь науковці ІФНТУНГ, представники Івано-Франківської ОДА, представники обласної лікарні, а також румунські партнери. Учасники домовились про спільну участь у проєкті, визначили пріоритети діяльності, узгодили та розділили обов’язки щодо підготовки проєктної заявки.

Читайте та обговорюйте найголовніші новини Івано-Франківська та області у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: