fbpx

У Франківську працівники ОДКЛ вимагають призначити директора, який виграв конкурс

Здоров'я 16:15, 09.06, 2020

Працівники Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні прийшли на комісію обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики з вимогою призначити директором лікарні Тараса Мельника, який ще у лютому цього року виграв конкурс на цю посаду.

На минулому засіданні обласної ради для призначення Мельника не вистачило одного голосу. А у п’ятницю, 5 червня, в ОДКЛ колективу представили т. в. о. гендиректора лікарні Володимира Семенюка, призначеного в департаменті охорони здоров’я. Досі виконуючим обов’язки залишався попередній керівник лікарні Радислав Котурбаш.

Працівники лікарні почали збирати підписи про підтримку Мельника і звернулися до керівництва області з проханням скасувати призначення Семенюка та призначити Мельника, який виграв конкурс.

На засіданні комісії в. о. директора департаменту охорони здоров’я Ірина Кобельська зміну керівництва лікарні пояснила тим, що одна людина начебто не може виконувати обов’язки понад пів року. Відтак, за словами Кобельської, до департаменту звернулися представники профспілки, які мали претензії до роботи Котурбаша. Тому вирішили призначити людину, яка не брала участі в конкурсі (Семенюка до конкурсу не допустили).

Голова альтернативної профспілки Уляна Дубініна не розуміє, чому виконуючим обов’язки не призначили переможця конкурсу.

«Не йдеться про особистості. Конкурс був проведений чесно, до переможця не було претензій, тому вимагаємо призначити переможця конкурсу в.о. до призначення гендиректора облрадою», – зазначила Дубініна на комісії.

Комісія рекомендувала облдержадміністрації повторно винести на розгляд облради кандидатуру Мельника, а до того часу залишити в. о. Радислава Котурбаша.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: