fbpx

У Франківську пройшла професійна школа для сімейних лікарів

Здоров'я 18:40, 16.10, 2019

Сьогодні відбулося засідання фахової школи для сімейних лікарів. Участь взяли представники Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, експерти МОЗ з ендокринології, професори кафедри ендокринології Івано-Франківського національного медичного університету, головний спеціаліст з організації первинної медико-санітарної допомоги Департаменту охорони здоров’я та лікарі загальної практики сімейної медицини Прикарпаття.

На засіданні фахової школи обговорили аспекти, з якими часто зустрічаються в своїй роботі не тільки ендокринологи, але й сімейні лікарі, а саме: скринінг цукрового діабету, алгоритм цукрознижуючої терапії; лікування діабету ІІ типу; вплив нових цукрознижуючих агентів на мікросудинні ускладнення; профілактика розвитку цукрового діабету та його ускладнення; пацієнт з міопією в практиці сімейного лікаря, а також артеріальна гіпертензія та цукровий діабет.

Сімейні лікарі не тільки слухали доповіді, але й брали участь у розборах деяких клінічних випадків, відповідали на запитання модераторів та мали змогу й самі ставити запитання доповідачам.

Завершальним етапом роботи засідання фахової школи був тренінг з міжнародної кваліфікації ICPC-2, який проводила головний спеціаліст з організації первинної медико-санітарної допомоги депертаменту охорони здоров’я Юлія Монюк. ICPC-2 – це класифікація аспектів сімейної медицини, таких як причини звернення та проблеми зі здоров’ям. Ця класифікація використовується для організації і зберігання медичних даних пацієнтів.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: