fbpx

У Франківську ветерани відкрили центр фізичної реабілітації "Нові крила"

Здоров'я 15:50, 15.10, 2019

14 жовтня, на свято Покрови, у Франківську відкрили Центр реабілітації для учасників АТО та їхніх сімей “Нові крила”.

КУРС писав, що Центр фізичної реабілітації для ветеранів з родинами “Нові крила” застосовує метод прикладної кінезіології.

Центр відкритий на вул. Нова, 19-А. 

Ветеран, ініціатор створення та керівник центру Ігор Дільний каже, що робота над цим проєктом тривала два роки, він створений за грантові кошти та за кошти від меценатів. 

“Все робили з нуля”, – каже Ігор Дільний. 

Допомагали побратими та волонтери.

Ігор розповідає, що ідея виокремити фізичну реабілітацію ветеранів прийшла після знайомства з досвідом роботи “Бандерівського схрону”, де Ігор Чернецький з командою приймають ветеранів на заїзди і акцентують на психологчній допомозі. Там він спочатку включився як масажист, викристовуючи свій досвід медика і допомоги на передовій. А пізніше вирішив, оскільки напрям фізичної реабілітації ососбливо не розвинутий, взятися за відкриття спеціалізованого центру.  

“Спочатку планували допомагати тільки родинам учасників бойових дій, але в процесі вирішили зробити допомогу відкритою для всіх франківців”, – говорить Ігор Дільний.

Дружина атовця, голова ГО “Дружина воїна” Тетяна Фреїшин зазначає, що важливо, щоби реабілітація була комплексною. На її думку, було б добре, щоби до психологічної та фізичної додавалася ще й духовна реабілітація – спілкування з духівником. 

На відкриття прийшли атовці з родинами та дітьми. Освятив реабілітаційний центр отець-капелан Ярослав Рохман.

У центрі є дві кімнати для масажів, велика зала для занять фізичними вправами. Найближчим часом реабілітацію тут пройдуть перші 10 ветеранських родин. 

У Франківську ветерани відкрили центр фізичної реабілітації "Нові крила" 1

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: