fbpx

У Франківську відкрили відділення для пацієнтів із алкогольною та наркотичною залежністю

Здоров'я 15:57, 16.11, 2020

16 листопада на базі КНП “Прикарпатський обласний клінічний центр психічного здоров’я” (донедавна Обласна психоневрологічна лікарня №3) відкрили оновлене відділення коморбідних станів.

Це відділення передбачене для пацієнтів, які страждають від алкогольної та наркотичної залежності. Відділення розраховане на 15 ліжок та відповідає всім стандартам безпеки як для пацієнта, так і для персоналу, повідомили у Департаменті охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА.

За словами генерального директора закладу Мирона Мулика, це відділення оновлено за рахунок внутрішнього резерву установи та за спонсорської підтримки партнерів з європейських країн. Окрім фінансової допомоги, іноземні колеги допомагають й в освоєнні методології праці персоналу з пацієнтами.

Останнім часом кількість звернень за професійною допомогою в Прикарпатський обласний клінічний центр психічного здоров’я значно збільшилася. А саме, від початку поточного року в установу поступив 871 пацієнт, близько 60% з яких залишилися на довготривале лікування.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: