fbpx

У франківських поліклініках почали приймати вузькі спеціалісти

Здоров'я 14:16, 27.05, 2020

Від минулого понеділка міські поліклініки Івано-Франківська розпочали прийом громадян в умовах пом’якшення карантинних обмежень.

Вимоги – попередня реєстрація, засоби захисту та дотримання дистанції. Увесь медичний персонал поліклінік працює в повному складі.

Франківка Парасковія Пристайко каже, що на пом’якшення карантину чекала з нетерпінням і одразу ж прийшла в поліклініку №1.

“Не довго чекала, прийшла і мене дуже швидко прийняли, людей багато не було”, – каже жінка.

Заступниця начальника міської поліклініки № 1 Ольга Трощук розповідає, що з 08:00 до 11:00 поліклініку відвідали близько пів сотні пацієнтів.

“Зараз ми трішки розширили прийоми, вже і вузькі спеціалісти входять в роботу і приймають пацієнтів після попереднього огляду сімейного лікаря або терапевта. Прийоми тривають 15 хвилин, після прийомів 15 хвилин кабінети провітрюють і дезінфікують”, – пояснює вона нюанси роботи медиків.

Якщо пацієнт не має змоги записатися на прийом, тоді телефонує до свого сімейного лікаря чи терапевта, і його записують на прийом.

Директорка Центру первинної медичної допомоги Ольга Савчук розповідає, що пом’якшення карантинних обмежень – це перший етап виходу з карантину. Він є наразі пробний і триватиме залежно від ситуації.

“Терміни я не можу назвати, тому що це буде залежати від багатьох обставин. Якщо він буде успішний, то ми ослаблюватимемо карантин, якщо ж, не дай Боже, будуть якісь нюанси, то, звичайно, будемо повертатися до попередніх карантинних обмежень. Дуже багато було проблем з тим, що люди не можуть потрапити, наприклад, до кардіолога, до травматолога, і тому тепер ці всі спеціалісти є в доступі, проте є умова: повинен бути попередній електронний запис”, – зазначає адміністраторка.

Ольга Савчук каже, що в умовах карантину батьки, діти яких відвідуватимуть дитячі садки, за медичними довідками повинні звертатися не в поліклініки, а до своїх педіатрів, інформує Суспільне.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: