fbpx

У франківських поліклініках запрацювали нові УЗД-апарати

Здоров'я 16:58, 14.01, 2021

У міській поліклініці №5, що на вул. Привокзальній, а також у міській поліклініці №3, що на вул.Франка, презентували нові УЗД-апарати. 

Про це повідомляє пресслужба міського голови Івано-Франківська.

“Ми завершили важливу справу. Насправді у двох поліклініках нашого міста не було УЗД. Не було у 3 та 2 поліклініці. Сьогодні ми закупили 3 УЗД-апарати за кошти закладів. Це апарати різних класів. Один із них, преміумкласу, – з еластографією – встановили у 5 поліклініці. Інший, з такими ж функціями, лише без еластографії – у 3 поліклініці. Також ми купили портативний апарат, переносний. Для надання послуг вдома. Також апарат, що знаходився у 5 поліклініці, переїхав у поліклініку №2. Щодо портативного апарата, то послуга буде платною. Але знижки матимуть матері-героїні, учасники АТО, інваліди 1 та 2 групи матимуть знижку 50%. Тому сьогодні усі поліклініки мають УЗД-апарати“, – розповідає директорка КНП «Центр первинної медичної й консультативно-діагностичної допомоги” Ольга Савчук.

“Ми дуже раді, що придбали це обладнання, адже працювали на значно гіршому апараті. Це значно покращить діагностику наших пацієнтів, зокрема й утворення злоякісних утворень”, – ділиться лікарка УЗД поліклініки №5 Надія Малінська.

В середньому цим апаратом обстежується 20-30 людей за день. Також лікарка розповідає, що на цьому апараті набагато краща візуалізація та значно більші можливості діагностики. Тепер в поліклініці можуть обстежувати й щитовидну залозу, робити її еластографію, робити УЗД молочної залози та звичайних поверхневих органів.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: