fbpx

У Калуській ЦРЛ закрили хірургію – 6 лікарів і 7 медсестер із коронавірусом

Здоров'я 13:17, 05.11, 2020

Хірургічне відділення Калуської ЦРЛ закрили тимчасово, на два тижні, у зв’язку з масовим захворюванням персоналу на коронавірус.

За словами гендиректора Калуської ЦРЛ Івана Красійчука, лікарня переповнена хворими на ковід – зі 135 ліжко-місць, призначених для хворих на коронавірус, на сьогодні всі зайняті. Про це інформує сайт “Нафтохімік-Калуш”.

Ми передбачали ймовірність такої ситуації, до цього готувалися і передчасно підготували наказ про додаткове розгортання 36 ліжок для хворих на CОVID-19. Їх облаштували на базі палат дитячого відділення лікарні, яке ми лише нещодавно відкрили після проведення там капітального ремонту. І нам, звичайно, нині сумно, що першими пацієнтами оновленого відділення стали не дітки, а дорослі. Але іншого виходу із ситуації, що нині склалася, не було”, – зазначає гендиректор.

Крім того, припинило прийом пацієнтів хірургічне відділення Калуської ЦРЛ.

“Проаналізувавши ситуацію, побачили, що такі хворі є в усіх фактично відділеннях, але найбільше — в хірургічному. В цьому відділенні сьогодні хворіють 6 лікарів, 7 медсестер і одна працівниця молодшої групи медперсоналу. Такий стан справ змусив нас тимчасово, терміном на два тижні, закрити хірургічне відділення, аби не допустити більш широкого розповсюдження інфекції. Про це ми вже офіційно поінформували швидку медичну допомогу та адміністрацію Івано-Франківської обласної клінічної лікарні”, — повідомив Іван Красійчук.

Що стосується інших відділень, то вони сьогодні приймають лише ургентних хворих, тобто тих, хто потребує невідкладної медичної допомоги.

Планова госпіталізація теж тимчасово призупинена.

У зв’язку із загостренням ситуації та збільшенням числа хворих на CОVID-19 у ЦРЛ планують збільшити до 12 кількість місць у реанімаційному відділенні, тож запрошують на роботу лікарів-анестезіологів, адже їм доводиться цілодобово перебувати біля важкохворих.

Також було оприлюднено оголошення про прийом на роботу медсестер та молодшого медичного персоналу.

Щодо медикаментів, то більшість із них в Калуській ЦРЛ є, але останнім часом стали виникати труднощі з придбанням на ринку деяких антибіотиків.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: