fbpx

У Косові благодійники допомогли купити сучасний апарат штучної вентиляції легень

Здоров'я 12:42, 21.05, 2020

З метою надання невідкладної професійної медичної допомоги важким хворим, що постраждали внаслідок COVID-19, для Косівської центральної районної лікарні придбали сучасний ШВЛ-апарат.

Апарат увели в експлуатацію на базі відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії, інформує пресслужба Косівської районної ради.

За словами директора КНП «Косівська центральна районна лікарня» Дмитра Микитюка, апарат дозволяє проводити вентиляцію легенів відповідно до індивідуальних потреб пацієнта. Новий ШВЛ буде використовуватися для надання невідкладної допомоги і лікування тих хворих, легені яких уражені коронавірусною інфекцією.

«Завдяки його придбанню ми змогли підписати договір з НСЗУ про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій щодо надання медичних послуг «Стаціонарна допомога пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2». Забезпечення сучасним обладнанням — це велика допомога для лікарні, яка зможе якісно покращити надання невідкладної допомоги мешканцям Косівщини», — каже Дмитро Михайлович.

Для придбання апарату штучної вентиляції легенів (ШВЛ) КНП «Косівська ЦРЛ» отримала 201 тис. грн з місцевих бюджетів та 225 тис. грн благодійного внеску від кредитної спілки «Косівська».

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: