fbpx

У ЛОР-кабінет Франківської полікініки №5 придбали обладнання для діагностики слуху

Здоров'я 18:46, 29.12, 2022

У Франківській поліклініці №5 відкрили оновлений ЛОР-кабінет. Тут на новому обладннні прийматимуть пацієнтів двоє лікарів – проводитимуть діагностику та лікування. 

Про це у фейсбуці повідомив міський голова Франківська Руслан Марцінків.

Кабінет відремонтували та оновили за кошти, які заробила сама поліклініка. Оскільки левова частка прийомів тут припадає на платні медогляди залізничників, керівництву вдалося зібрати необхідну суму від оплати за послуги.

«Ми отримали з апаратів аудіометр, який допоможе нам діагностувати ураження слуху на різних його рівнях, підібрати правильне лікування пацієнтам. Також ми отримали гарні LED-освітлювачі, які допоможуть нам гарно освітити діагностичне поле. І два фіброоптичні отоскопи, які дадуть змогу добре оглянути зовнішній слуховий прохід, барабанну перетинку», – розповідає лікар-отоларинголог СП «Міська поліклініка №5» Леся Лесів.

Комунальні поліклініки взялися розвивати вузькоспеціалізовані напрямки.

«Ми хочемо зробити таким чином, щоби кожна поліклініка мала свій спеціалізований кабінет, до якого всі мешканці міста змогли б прийти. Ми вирішили вузькі спеціальності перекривати. Так ми хочемо конкурувати з приватними закладами. Закуповуємо нове обладнання. В цей кабінет придбали аудіометр. Це апарат для визначення рівня слуху. Такий є лише в обласній лікарні», – каже директорка КНП «Центр первинної медичної та консультативно-діагностичної допомоги» Ольга Савчук.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: