fbpx

У МКЛ №1 Франківська розгортають ліжка для медиків, хворих на COVID-19

Здоров'я 12:00, 06.04, 2020

Сьогодні на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій у виконкомі Івано-Франківська заслухали, як Міська клінічна лікарня №1, що на вулиці Матейка, продовжує перепрофілювання на спеціалізований госпіталь для надання допомоги хворим з COVID-19.

Як повідомив директор клініки Тарас Василик, хворі поступають у терапевтичний відділ, а після виходу з гострого стану та на виписку переводяться у колишню неврологію.

“Розгортаємо ліжка в травматології для пацієнтів-медиків. Додатково по лікарні готуємося влаштувати 250 місць”, – додав Василик.

На вчорашній ранок у лікарні було 57 пацієнтів із пневмоніями, 6 з них – у реанімації. Двоє – на апараті ШВЛ, один – упродовж 5 днів, один – упродовж 3 днів.

Померлий пацієнт, мешканець села Крихівці, хворів на пневмонію, мав позитивний експрес-тест на коронавірус та негативний ПЛР-тест.

Жінка з Франківська померла в лікарні упродовж години перебування, мала хронічну серцеву патологію. Експрес-тест був від’ємним. Матеріал відібрали на ПЛР-тест, передали до Києва в референс-лабораторію.

Усіх померлих, дійшли згоди на комісії, будуть ховати як умовно позитивних на коронавірусну хворобу – з усіма заходами безпеки. Для транспортування покійників лікарня закупила спеціальні контейнери.

На благодійному рахунку ЦМКЛ №1 – близько 500 тис. грн, відзвітував Тарас Василик. Їх використають на придбання антибіотиків та необхідних засобів медичного призначення – розхідних матеріалів.

Завершили прокладання в терапевтичному відділенні системи подання кисню. Вже є 10 точок, до яких можна буде під’єднати 20 важких пацієнтів.

На цей час від початку епідемії провели 128 експрес-тестів, 57 дали позитивний результат. 60 матеріалів передали на ПЛР-діагностику, отримали 11 відповідей – 4 підтверджених хворих.

Позитивні на COVID-19 – 5 медичних працівників. Всі вони на амбулаторному лікуванні.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: