fbpx

У жодного безхатька з Будинку нічного перебування у Франківську не виявили COVID-19

Здоров'я 14:47, 26.12, 2020

У жодного мешканця Будинку нічного перебування в Івано-Франківську не виявили коронавірусну інфекцію від початку пандемії. Про це Суспільному Карпати повідомив очільник установи Іван Боберський.

“У березні був просто жах, ми не знали, як працювати, всі боялися цієї пандемії. На щастя, жоден наш клієнт не захворів на коронавірус. Були підозри, відправляли в лікарню, але випадки не підтверджувалися”, – розповів Боберський.

Потрапити до Будинку нічного перебування нескладно, каже керівник закладу. Якщо людина має бажання змінювати своє життя, то тоді звертається. Для цього потрібно написати заяву. Наступний етап – це роз’яснення людині правил та умов перебування у закладі. Згодом медики, які чергують, роблять їй первинний огляд. Зазвичай ці люди можуть мати різноманітні шкірні інфекційні захворювання, наприклад педикульоз. Якщо ж усе добре, то людину поселяють в ізолятор.

Згодом дають скерування на медичне обстеження уже у відповідному медичному закладі. Там її обстежують.

“Перш за все це рентген, аби ми знали, що в людини немає легеневих хвороб, скажімо туберкульозу відкритої форми. Ми ж не можемо допустити, щоб людина заразила всіх інших. Якщо все в порядку, її поміщають у загальний зал, і людина собі там проживає”, – каже Іван Боберський.

Далі людину скеровують у центр обліку. Тут працюють соціальні працівники, які вивчають її життєву ситуацію. Якщо людині потрібні документи, їх виготовляють, але спершу вона пише відповідну заяву, де просить облікувати її як бездомну людину.

“Якщо вона облікована, ми видаємо їй посвідчення встановленого зразка, що вона дійсно перебуває на обліку в спеціальній установі. Зазвичай ці люди приходять без жодних документів. У нас були навіть такі випадки, коли людина називалася зовсім іншим іменем, щоб уникнути відповідальності, бо її розшукували провоохоронці. Тому ми перевіряємо цю інформацію”, – повідомив Боберський.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: