fbpx

Українка з "Diamond Princess" вилікувалась від коронавірусу

Здоров'я 11:12, 28.02, 2020

Громадянку України, у якої виявили коронавірус на борту круїзного лайнера “Diamond Princess” біля берегів Японії, виписали з лікарні.

“Українку було 27 числа виписано із лікарні та перевезено до готелю. Зараз посольство України в Японії надає нашій співвітчизниці необхідне сприяння. Інші троє наших громадян продовжують перебувати у медичних закладах. Поки що дата їх виписки невідома”, – сказала УП речниця МЗС України Катерина Зеленко.

За словами Зеленко, стан ще трьох українців, у яких виявили коронавірус на борту круїзного лайнера “Diamond Princess”, покращується.

Загалом на борту “Diamond Princess” перебували 24 громадяни України. У 4 з них виявили коронавірус. Ще 20 українців наразі перебувають на “Diamond Princess”.

Від евакуації в Україну вони відмовилися.

Речник МЗС повідомила, що з метою прийняття рішення про можливість залишення членами екіпажу лайнера у Японії місцеві медики провели необхідні тести, результати яких наразі опрацьовуються і ті українці, які отримають позитивні результати тестів, будуть госпіталізовані до місцевих медзакладів, а ті, які негативні, – продовжать карантин.

Загалом на коронавірус захворіли 5 громадян України: 4 – на борту Diamond Princess, 1 – в Неаполі, Італія. На території України випадків захворювання не зафіксовано. Водночас випадки захворювання на коронавірус починають виявляти на території сусідніх до України країн.

5 лютого стався спалах коронавірусу біля берегів Японії на круїзному лайнері “Diamond Princess” з 3700 людьми з 56 країн. На лайнері перебували 25 громадян України, усі вони є членами екіпажу.

19 лютого перші пасажири висадилися з лайнера “Diamond Princess”, пришвартованого біля Йокогами, Японія, після 14 днів карантину.

Для дозволу на висадку у пасажирів лайнера має бути зафіксований негативний результат тесту на коронавірус і відсутність симптомів.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: