fbpx

Українська народна премія: незмінний орієнтир на ринку медичних послуг

Здоров'я 13:37, 31.01, 2020

Українська народна премія була введена понад 7 років тому. Захід проходить щорічно та є гарантом відкритої оцінки якісної роботи різних компаній. Організації, які отримали нагороду в рамках премії, одночасно з тим мають право на високий статус і можливість активно розвиватися в обраному напрямку. Громадяни, які знають назву брендів-переможців, можуть спокійно довіряти якості їхніх послуг (товарів).

Таким чином, всеукраїнський національний проєкт націлений на виявлення найкращих товарів і послуг на вітчизняному ринку на підставі переваг споживачів — найбільш суворого журі.

Хто стає переможцями

Формат, який було запропоновано в рамках Української народної премії, не має аналогів у країні та сприяє:

 • поліпшенню іміджу;
 • підвищенню ефективності маркетингової політики організації;
 • реалізації потенціалу компанії;
 • поліпшенню конкурентоспроможності.

Переможцями стають лідери в різних областях діяльності. Результати офіційно оголошуються після проведення голосування серед звичайних покупців.

Як проходить вибір переможців

Українцям представлена ​​інноваційна система голосування, при якій інформація про вибір респондента автоматично публікується у стрічці новин обраної ним соціальної мережі. Тому система голосування є потужним рекомендаційним елементом. Таким чином гарантується:

 • Можливість самостійно вибирати корисні для себе послуги та товари.
 • Визначення кращих послуг і товарів, які будуть виділятися серед конкурентів.
 • Популяризація улюбленого бренду.

Право оголосити себе учасником Української народної премії має кожен, навіть організації зі специфічним або вузьким напрямом діяльності, наприклад, в області медичних послуг. Зокрема, минулого року лауреатом стала медична лабораторія МедЛаб, про діяльність якої можна докладніше дізнатися на сайті Medlabtest.ua. Компанія відрізняється широтою медпослуг, а також високою якістю їх виконання.

Чому у 2019 році лауреатом народної премії стала медична лабораторія

Питання про підтримку здоров’я стає все більш актуальним у сучасному суспільстві. Онкологія, інфекційні захворювання, негативний вплив хронічних хвороб на стан і тривалість життя людини — питання, які все частіше охоплюють представники охорони здоров’я України. В цьому напрямку особливо актуальним стане слоган “попереджений — значить, озброєний”, тому всі фахівці без винятку рекомендують періодично здавати медичні аналізи.

Проведення лабораторних аналізів — основний напрямок діяльності МедЛаб. Компанія довгий час працює на ринку і гарантує якість медпослуг:

 • Проводить дослідження з використанням інноваційного обладнання.
 • Пропонує понад 900 видів досліджень, серед яких і рідкісні, наприклад аналіз на прогестерон (спосіб виявлення причин безпліддя), алергічні скрининги та багато іншого.
 • Здійснює роботу з пацієнтами будь-якого віку.
 • Реалізує забір аналізів вдома.
 • Гарантує анонімність обслуговування.
 • Працює ціла мережа медичних лабораторій, тому замовити проведення досліджень можуть жителі різних міст України.

У медичній лабораторії:

 • швидко і безболісно здійснюють забір матеріалу;
 • оперативно готують дослідження в різних форматах.

В результаті за мінімальний термін можна оцінити картину свого здоров’я на основі отриманих даних дослідження. У багатьох випадках це дозволяє швидко запобігти розвитку захворювань, вживши необхідні заходи спільно з особистим лікарем.

Рекомендується здавати аналізи мінімум раз на рік навіть у тих випадках, якщо результати не говорять про збої у здоров’ї. Велика частина суспільства розуміє це, тому не випадково МедЛаб стала лауреатом Української народної премії.

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: