fbpx

УЗД легень – безпечна і якісна альтернатива для діагностики пневмонії

Здоров'я 16:47, 30.06, 2021

У час коронавірусної пандемії проблема безпечної і якісної діагностики пневмонії – одна з ключових. Від цього може залежати життя людини. Адже, як відомо, Covid-19 найчастіше ускладнюється саме пневмонією – запаленням легень.

Для діагностики пневмонії лікарі повинні не тільки підтвердити факт коронавірусної інфекції, а й визначити ступінь ураження легень. Нерідко для цього призначають оглядову рентгенографію органів грудної клітки або КТ. На жаль, попри свою інформативність, ті методи мають важливий недолік: вони є інвазивними, тобто завдають певну дозу опромінення.

Тому ці методи не бажано використовувати багаторазово.

Але існує справді безпечна і водночас інформативна можливість обстежувати пацієнтів у динаміці!

УЗД легень є передовим методом діагностики, оскільки доступність обстеження, інформативність та вартість процедури просто не мають аналогів. Ультразвукові хвилі не несуть абсолютно ніякого впливу на функцію тканин, тому вже роками УЗД вважається найбезпечнішим методом діагностики (у порівнянні з рентгеном та КТ).

УЗД легень є одним із найбільш оптимальних методів обстеження таких станів:

  • пневмонії вірусного та бактеріального генезу;
  • об’ємні новоутворення легень та плеври (обмежені гнійні новоутворення, доброякісні та злоякісні новоутворення);
  • паразитарна інвазія;
  • накопичення гною чи крові у плевральній порожнині та ін.

Показаннями до проведення УЗД легень є біль у грудях, тривалий затяжний кашель, підозра на пневмонію, вимушене положення на одному боці, часті задишки, біль при кашлі. Оскільки процедура є абсолютно безпечною та безболісною, протипоказань до УЗД нема.

Перевагами “Оксфорд Медікал Івано-Франківськ” є досвідчені лікарі, високотехнологічне забезпечення, якісний сервіс, комфортні умови, відсутність «живих» черг і доступна медична допомога.⠀

Ми гарантуємо якісні медичні послуги, адже турбуємося про кожного пацієнта! Довіртесь професіоналам! Варто тільки зателефонувати і запланувати візит до лікаря.⠀

(050) 3 777 299; (067) 3 777 299
вул. Незалежності, 93А
вул. Василіянок, 1⠀

ПРОМО

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: