fbpx

В ІФНМУ розповіли, що нового очікує абітурієнтів у цьогорічній вступній кампанії

Здоров'я 12:49, 12.07, 2019

Цього року в Івано-Франківському національному медичному університеті очікують близько 1500 майбутніх студентів.

1 липня в Україні офіційно стартувала вступна кампанія у вищі навчальні заклади.

В ІФНМУ розповіли, яким чином відбуватиметься цьогорічна вступна кампанія та які нововведення очікують абітурієнтів.

За стартом вступної кампанії розпочався перший етап – реєстрація електронних кабінетів вступників. Він проходить у домашніх умовах, і кожний вступник може зареєструвати свій кабінет персонально. Цей процес доволі простий та швидкий. Однак ті, у когось виникали труднощі, могли напряму звертатись в університет.

“У нашому вузі також створено центр сприяння реєстрації електронних кабінетів та подачі електронних заяв, – розповів відповідальний секретар приймальної комісії ІФНМУ Ігор Сарапук. – Тому вступники, які в силу тих чи інших обставин не могли розібратись з механізмом реєстрації, могли звертатись сюди, де їм допомагали створити персональний кабінет”.

Другий етап, основний, розпочався 10 липня. І вступники, які вже зареєстрували свої кабінети, мали змогу подавати електронні заяви. Причому запуск відбувся без ніяких проблем, база працює як повинна. Цей етап триватиме до 22 липня. І до 26 липня всі заяви будуть оброблятися і розміщуватимуться у рейтинговому порядку.

“Перший день другого етапу видався доволі насиченим, ми отримали 551 електронну заяву на вступ до нашого університету, – стверджує Ігор Сарапук. – Варто відзначити, що й електронна база запустилась вчасно та функціонує безперебійно. Ми очікуємо, що з кожним днем кількість заяв постійно зростатиме”.

В абітурієнтів є час до 26 липня, аби подати свої електронні заяви на обрані спеціальності. Наступним етапом вступної кампанії стане оприлюднення списків тих, хто за підсумками результатів ЗНО рекомендований до зарахування на місця державного замовлення. З цього моменту в молоді буде час до 31 липня, аби подати оригінали документів для зарахування їх на вибрану спеціальність.

А ті, хто вступає на навчання на контрактній формі, має у запасі час аж до 8 серпня.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: