fbpx

В Івано-Франківському геріатричному пансіонаті 80 % працівників чекають на вакцину від COVID-19

Здоров'я 17:59, 18.03, 2021

В Івано-Франківському геріатричному пансіонаті мешканці і працівники закладу готуються до щеплення. Перші дози вакцини геріатричні заклади отримають за один-два тижні.

Про це Суспільному Карпати повідомив головний санітарний лікар області Руслан Савчук.

Мешканці геріатричного пансіонату в Івано-Франківську вже приблизно рік не бачили своїх родичів і близьких через те, що заклад на карантині. Директор установи Віталій Яворський розповідає, що вакцинація могла б покращити психологічний стан мешканців закладу.

В Івано-Франківському геріатричному пансіонаті 80 % медиків чекають на вакцину від COVID-19

Загалом, в Івано-Франківському геріатричному пансіонаті працює 108 людей. Серед них до вакцинації готові 80 % медпрацівників, розповіла завідувачка медичного відділення Марія Слободян. За її словами, у пансіонаті вже розробили схему, за якою відбуватимуться щеплення.

“Ми маємо свого сімейного лікаря. З п’ятої поліклініки буде бригада, яка мала б провакцинувати наших мешканців, а далі будемо обговорювати і вакцинування працівників. Перед тим, звичайно, буде опитування на наявність захворювання, алергічних реакцій, виміряємо температуру перед вакцинацією, артеріальний тиск. Також пульсоксиметром ми визначимо пульс і сатурацію”, – зазначила Марія Слободян.

В Івано-Франківському геріатричному пансіонаті 80 % медиків чекають на вакцину від COVID-19

Точного часу, коли проходитиме вакцинація у геріатричних закладах Прикарпаття, головний санітарний лікар області Руслан Савчук не називає.

“Насамперед зараз повинні вакцинуватися медичні працівники. Це мобільні бригади, працівники закладів охорони здоров’я, де надається допомога пацієнтам з COVID-19. Міністерство охорони здоров’я повідомило, що будуть вакцинуватися працівники і ті особи, які проживають у геріатричних пансіонатах, але дещо пізніше. Ми говоримо в часі трошки віддаленому – це може бути і за тиждень, і за два”, – повідомив Руслан Савчук.

Лише найважливіші новини Івано-Франківська та області у Telegram 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: