fbpx

У франківській МКЛ №1 розповіли, як складатимуть конкуренцію обласній лікарні

Здоров'я 14:58, 11.07, 2019

З 1 січня 2020 року лікарні перейдуть на фінансування Національної служби здоров'я України. В Івано-Франківській міській клінічній лікарні №1 розповіли, як зміни торкнуться закладу.

Сьогодні під час звіту головного лікаря Івано-Франківської міської клінічної лікарні №1 Тараса Василика на засіданні виконавчого комітету міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків поцікавився, на чому буде заробляти лікарня.

Мер пояснив, що виплата зарплат лікарям НСЗУ значно полегшить навантаження на місцевий бюджет і це дозволить більше коштів спрямовувати на ремонти та оновлення обладнання.

Тарас Василик розповів, що наразі готують фахівців, які будуть мати справу з гострими невідкладними станами. 

Молоді фахівці вчаться проводити малоінвазивні втручання. Вони навчалися користуватися новітніми технологіями у клініці Шалімова. Тоді у МКЛ №1 планують отримати новітнє обладнання, яке дозволить проводити безкровні операції.

Важливим також стане напрямок реабілітації. За словами медика, в державних клініках на Західній Україні ніде немає різних сучасних методик реабілітації. Тому в лікарні працюватимуть над розвитком цього напряму.

“Для того, щоб привабити пацієнта, не достатньо хороших фахівців, а потрібна добра інфраструктура”, – зазначив Василик.

Міський голова Руслан Марцінків сказав, що пацієнти зможуть вибирати, до якої лікарні їхати, і хвилюється, що вони будуть здебільшого обирати обласну лікарню, яка може скласти значну конкуренцію міським лікарням.

“Я хочу, щоб вони в нашу міську лікарню їхали, а не в обласну. Це все-таки нам гроші будуть”, – додав мер.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: