fbpx

В Обласній дитячій лікарні хворим перед госпіталізацією роблять ІФА-тести

Здоров'я 17:57, 16.09, 2020

В Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні перед госпіталізацією проводять ІФА-діагностику COVID-19.

Тестування медзаклад робить самостійно, результат відомий на наступну добу, а в критичних ситуаціях – за лічені години. ІФА-діагностику проводять безпосередньо на приймальному відділенні лікарні.

Раніше, пояснюють в адміністрації медзакладу, згідно з наказом МОЗ усім маленьким пацієнтам та їхнім батькам проводили ПЛР-тестування. Через перевантаженість лабораторій результатів такого тестування доводилося очікувати мало не тиждень. А у випадку екстреної госпіталізації дітей у відділення інтенсивної терапії доводилося взагалі розлучати маму з дитиною на час, необхідний для обстеження.

Однак у червні МОЗ видав новий наказ – тепер обов’язковим ПЛР є тільки для окремих пацієнтів, інформує 402 Канал.

швидше та дешевше

Швидше та результативніше. ОДКЛ м. Івано-Франківськ перед госпіталізацією самостійно проводить ІФА-діагностику COVID-19. Раніше, пояснюють в адміністрації медзакладу, згідно наказу МОЗ усім маленьким пацієнтам та їх батькам проводили ПЛР-тестування. Утім через перевантаженість лабораторій, результатів такого тестування доводилося очікувати мало не тиждень. А у випадку екстреної госпіталізації дітей у відділення інтенсивної терапії доводилося взагалі розлучати маму з дитиною на час, необхідний для обстеження. Однак у червні МОЗ видав новий наказ – тепер обов’язковим ПЛР є тільки для окремих пацієнтів.

Опубліковано Канал 402 Середа, 16 вересня 2020 р.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: