fbpx

В реанімацію Отинійської лікарні шукають анестезіолога – забезпечать житлом

Здоров'я 14:55, 08.04, 2021

Комунальному підриємству «Отинійська районна лікарня» Отинійської селищної ради терміново потрібен лікар-анестезіолог на основне місце роботи в палаті інтенсивної терапії.

Про це в мережі повідомив директор лікарні Віктор Кульчицький.

Графік роботи позмінний.

Пропонують заробітну плату значно вищу, ніж в середньому по галузі, та забезпечують житлом. Умови обговорюються та погоджуються з працівником, запевнив очільник медичної установи.

Звертатись за тел. 0503739599, Кульчицький Віктор Володимирович

Отинійська районна лікарня з 30 грудня 2020 року змінила свого засновника та перейшла у власність Отинійської територіальної громади. В зв’язку з певними організаційними труднощами на початку 2021 року, а також при значному недофінансуванні з боку Національної служби здоров’я України медичний заклад опинився в скрутному фінансовому становищі, повідомляє директор лікарні.

Станом на 04.02.2021 року через ненадходження коштів від Національної служби здоров’я України незабезпеченість коштами на виплату заробітної плати колективу лікарні за грудень 2020 – січень 2021 року становить близько 1 млн грн.

Відтак на позачерговій сесії Отинійської селищної ради у понеділок, 08.02.2021 року, розглянули питання про надання фінансової підтримки з Отинійського селищного бюджету для КНП «Отинійська районна лікарня» в сумі 500 тис. грн. Депутати одноголосно надали допомогу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: