fbpx

В Україні зареєстрували понад 1,2 тисячі повторних заражень COVID-19

Здоров'я 14:40, 15.04, 2021
НА ФОТО: швидкі тести на антиген діагностують коронавірусну хворобу

В Україні зареєстрували понад 1,2 тис. випадків повторного захворювання на COVID-19.

Про це повідомив генеральний директор Центру громадського здоров’я Роман Родина під час пресконференції 15 квітня.

“Таких випадків (повторного інфікування коронавірусом, – ред.) у нас більш як 1,2 тисячі за весь період з початку пандемії”, – сказав він.

За його словами, востаннє таку інформацію ЦГЗ затребував 3 тижні тому. Як повторні випадки у запиті визначалися такі, коли пацієнт був зареєстрований у системі як такий, що одужав, і в нього знову була діагностована коронавірусна хвороба.

Люди, яким більше ніж 65 років і які перехворіли на COVID-19, мають більше шансів повторно заразитися коронавірусом, ніж молодші, свідчать дані дослідження, оприлюдненого науковим журналом The Lancet.

Згідно з ним, захист у загальній популяції від повторного зараження COVID-19 становить 80% і вище у тих, хто молодше за 65 років.

Для людей 65 років і старше він становить приблизно 47%, а це означає, що представники такої групи більше схильні до повторного зараження.

Науковці дійшли висновку, що на природний захист не можна покладатися, а вакцинація всіх груп населення є найбільш надійною для забезпечення захисту від COVID-19.

Автори дослідження заявили, що отримані результати свідчать про важливість заходів із захисту літніх людей під час пандемії, насамперед йдеться про дистанціювання та пріоритетність їх вакцинації.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: