fbpx

В Україні зростає захворюваність на COVID-19

Здоров'я 11:10, 06.10, 2023

За останній тиждень в Україні підтвердили понад 4 тис. випадків коронавірусної інфекції, тижнем раніше реєстрували 2,5 тис.

Про це повідомляє головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

Кузін говорить, що це початок епідеміологічного сезону. Зростання захворюваності на COVID-19 очікуюється до кінця листопада. Після нього прогнозують зростання захворюваності на грип – традиційно для зими.

Також він додав, що частіше коронавірусна хвороба трапляється у дітей.

“Серед негативних тенденцій, які ми зараз спостерігаємо, то частіше хворіють діти до 17 років. Так, якщо подивитися саме в розрізі областей, то в нас є такі області-лідерки, як Миколаївська область, де зростання хворих в 4 рази, Вінницька – утричі, Харківська – майже у 2,5 рази. В абсолютних цифрах – це 302 дитини за останній тиждень”, – каже головний державний санітарний лікар України. 

Крім того, кількість летальних випадків у порівнянні з літнім сезоном зросла – за останній звітний тиждень їх було 9 в осіб віком понад 65 років.

Нагадуємо, у травні 2023 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила, що COVID-19 більше не вважається глобальною надзвичайною ситуацією у сфері охорони здоров’я.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: