fbpx

Викладачі франківського медуніверситету пройшли стажування у Польщі

Здоров'я 14:22, 15.02, 2020

Група викладачів Івано-Франківського національного медичного університету пройшла стажування на базі Вищої медичної школи в польському місті Ополе.

Викладачі франківського медуніверситету пройшли стажування у Польщі 1

Навчання відбулося в рамках договору про співробітництво між двома навчальними закладами, повідомляє пресслужба ІФНМУ.

«В рамках проєкту наша група мала можливість попрацювати в симуляційному центрі, а також ознайомитися з особливостями освітнього процесу в Польщі, — розповідає учасник стажування професор Руслан Козовий. — Так, зокрема, ми дізналися про особливості викладання медичних спеціальностей в Євросоюзі, особливу увагу звернули на спеціалізацію з фізичної терапії, реабілітології, адже ця спеціальність запроваджена і в нашому університеті. Крім того, побували в симуляційному центрі, де відбувається складання об’єктивного структурованого клінічного іспиту».

Викладачі франківського медуніверситету пройшли стажування у Польщі 3

Польські колеги продемонстрували сучасне симуляційне обладнання різного ступеня вірогідності, від найпростіших муляжів частин людського тіла і кінцівок, до складних манекенів, які реагують на введення препаратів, «дихають», «потіють», «розмовляють» тощо. Також івано-франківські викладачі ознайомилися з сучасним фізіотерапевтичним обладнанням.

Це вже не перший результат співпраці двох медичних вишів. У вересні минулого року франківські викладачі також мали подібне стажування, крім того, дві студентки медичного коледжу ІФНМУ Тетяна Данчук та Софія Іванців за програмою Erasmus+ по пів року навчалися в Ополе.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: