fbpx

Якісні імпланти від професійної клініки Люми-Дент

Здоров'я 18:14, 17.12, 2019

Клініка Люми-Дент, сайт якої ви можете відвідати за посиланням https://www.lumident.kiev.ua/services/hirurgicheskaja-stomatologija, – стоматологія, яка відповідає нинішнім стандартам і має в своєму арсеналі досвідчених кваліфікованих лікарів. Однією із затребуваних на сьогоднішній день спеціальністей є стоматолог-імплантолог. Це лікар з відповідною спеціалізацією, який встановлює в кістки щелеп зубні імпланти.

Якісні імпланти від професійної клініки Люми-Дент 1

Що входить в його обов’язки:

  1. проводить імплантування;
  2. нарощування кістки на щелепи, щоб створити об’єм кісткової тканини, який необхідний для розміщення імплантатів. Виконання синус ліфтингу верхній частині щелепи;
  3. разом з ортопедом допоможе комплексно реабілітувати зубощелепний апарат з повною або частковою відсутністю зубів.

Сьогодні дуже важливо зважено підходити до питань лікування ротової порожні і вибрати надійного фахівця.

Критерії вибору лікаря:

  • клініка обов’язково ліцензована і повинна мати необхідні сертифікати якості в хірургічній стоматології. Це буде свідчити про те, що там є додаткові приміщення з підвищеною кратністю обміну повітря, спеціальні вимоги до обробки тощо;
  • лікар також повинен отримати відповідну спеціалізацію, тому що вона вимагає ретельного стажування;
  • стоматологія повинна бути оснащена сучасним обладнанням, щоб проводити такі операції: комп’ютерна анестезія, комп’ютерний томограф, п’єзотом, пристрій для власної кісткової пластики та ін.
  • від стоматологів-хірургів вимагають застосування навігаційних шаблонів, які є успішною умовою при зубній імплантації. Також треба мати ще кілька інших імплантаційних систем для впровадження нових зубів при будь-якій ситуації, а також щоб запропонувати пацієнтові прийнятні варіанти;
  • обов’язковість фотографії своїх робіт, для того щоб клієнт мав уявлення про процес і його якість.
  • добре, якщо є можливість заздалегідь познайомитися з лікарем, тому що це дуже делікатна процедура і ви повинні повністю довіритися професіоналу.
  • про стоматолога повинні добре відгукуватися пацієнти. Небагато клінік мають гідних стоматологів-хірургів, які відповідають усім вимогам.

Саме в Люми-Дент працюють дбайливі, ввічливі, а головне – компетентні лікарі з великим досвідом роботи, адже таку операцію не можна довірити новачкові. Вони вас обов’язково проконсультують щодо будь-якого питання і запропонують оптимальний спосіб лікування.

Автор статті Мастєров Дмитро.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: