fbpx

З Калуською ЦРЛ підпишуть окрему угоду на лікування пацієнтів з COVID-19

Здоров'я 18:18, 03.04, 2020

Калуська центральна районна лікарня на сьогодні одна з найліпше оснащених в області, але у наказі МОЗ, де є перелік опорних медзакладів для прийому хворих з COVID-19, її нема. Т.в.о. голови облдержадміністрації Віталій Федорів запевнив, що наступного тижня МОЗ підпише з нею відповідний договір.

На брифінгу Івано-Франківської ОДА очільник Віталій Федорів сказав: “Насамперед, у першому варіанті розгляду лікарень, які мали бути готові для лікування хворих з COVID-19, визначалася Калуська центральна районна лікарня. Дещо пізніше прийшли вимоги до тих лікарень. Основні з них – наявність не менше чотирьох робочих апаратів ШВЛ високого класу, чотирьох анестезіологів, лікарів відповідного профілю. І після перевірки ця лікарня “випала”.

Вчорашнім протоколом комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ОДА Калуську ЦРЛ Калуської міськради і Калуської районної ради визначили як опорну для лікування COVID-19, інформує Суспільне.

“Наступного тижня у нас буде комісія, організована НСЗУ і МОЗ України, – буде перевірка всіх одинадцяти опорних лікарень. І тоді буде зміна Наказу МОЗ, який є на їхньому сайті. І ці питання будуть точно врегульованими. З усіма комунальними некомерційними медичними підприємствами, де будуть підтверджені випадки лікування пацієнтів з COVID-19, з ними точно буде підписано додатковий пакет на COVID-19”, – поінформував Віталій Федорів.

КУРС писав, що в Коломийській ЦРЛ готують ізольований корпус для хворих на коронавірус.

Нагадаємо, Віталій Федорів запевнив, що ніякого платного лікування для пацієнтів з Covid-19 в області не буде

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: