fbpx

Завжди бути молодою і красивою — це можливо

Здоров'я 13:17, 25.10, 2021

Красиві жіночі груди — це не завжди природа, іноді це ще і трішечки пластичної хірургії. Молоді жінки, народивши і вигодувавши дітей, стикаються з тим, що груди втрачають форму, пружність, провисають і мають непривабливий вигляд.

Цьому можна зарадити, і навіть не треба виїздити за кордон чи до Києва: у Львові приймає всіх охочих клініка пластичної хірургії Genesis, що за рівнем оснащеності і кваліфікації лікарів гідна найкращих європейських клінік естетичної медицини.

Сьогодні пластичні операції зі збільшення грудей надзвичайно популярні. Два невеликих, цілком безпечних для здоров’я силіконових імплантати здатні радикально змінити жіночі форми. Однак чи знаєте ви, що операція зі зменшення грудей в наш час не менш затребувана?

Дослідження американських вчених свідчать, що оптимальними і найбільш привабливими розмірами жіночих грудей чоловіки вважають розміри від другого до четвертого. Однак що робити в тому випадку, якщо жінка є «щасливою власницею» шостого і більше розміру грудей? 

Крім естетичних проблем, такий великий бюст може стати причиною фізіологічних труднощів: важко бігати, рухатись, турбують болі в спині та шиї, погіршується постава, шкіра під груддю страждає в жарку погоду.

Хірургічне зменшення і підтяжка грудей, або редукційна мамопластика, – це шанс для таких жінок покращити і зовнішність, і якість життя. Пластичний хірург видалить надлишок жирової тканини під шкірою і надасть грудям естетичного вигляду, гармонійного до інших пропорцій тіла жінки.

Кожна жінка вагається: а чи буде результат пластики обличчя чи тіла саме таким, як вона бажає? Сучасні технології сягнули так далеко, що нині пластичний хірург на консультації може показати пацієнтці майбутній результат пластичної операції прямо на екрані комп’ютера, змоделювавши його в 3D-вигляді.

Зменшення непропорційно великих молочних залоз — лише одна з багатьох послуг, що пропонує львівська клініка. Тут доступні всі хірургічні і безопераційні методи омолодження обличчя і тіла, корекції фігури і косметології.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: