fbpx

Здобутки прикарпатських пульмонологів представлять на Європейському Респіраторному Конгресі

Здоров'я 11:44, 18.06, 2020

Незабаром свої здобутки в галузі пульмонології на Європейському Респіраторному конгресі представлять науковці кафедри фтизіатрії і пульмонології Івано-Франківського національного медичного університету.

Група науковців ІФНМУ під керівництвом завідувача кафедри, доктора медичних наук, професора Миколи Островського вже не перший рік презентує на професійному зібранні в Європі досвід українських і, зокрема, прикарпатських медиків.

На конгресі, що цьогоріч вперше проходитиме в онлайн-режимі, доценти Олександр Варунків, Ірина Савеліхіна, асистент Костянтин Швець та студентка четвертого курсу Ксенія Островська на чолі з професором Миколою Островським представлять дві роботи, що стосуються дослідження фундаментальних основ діагностики та лікування саркоїдозу органів дихання.

Європейське респіраторне товариство (ERS) налічує понад 10 тисяч членів у всьому світі, а щорічна відвідуваність конгресу давно перетнула позначку 20 тисяч.

Для того, щоб теза роботи була опублікована на конгресі, вона повинна пройти довгий шлях рецензування незалежними експертами. Тальки після цього таку роботу допускають до друкування в Європейському Респіраторному Журналі.

Найкращі роботи отримують різні гранти як від власне організаторів з’їзду, так і від різних фармацевтичних фірм, що представлені на конгресі, пояснює специфіку конгресу пресслужба медичного університету.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: