fbpx

Зеленський відповів на петицію про повернення Супрун

Політика 18:13, 11.04, 2020

Президент України Володимир Зеленський подякував за активну громадянську позицію тим, про підписав петицію про повернення Уляни Супрун на посаду очільниці МОЗ, і запевнив, що нинішній міністр Максим Степанов визначив боротьбу з коронавірусом та продовження медичної реформи як свої пріоритети.

Президент Володимир Зеленський відповів на петицію про повернення Уляни Супрун на посаду міністра охорони здоров’я України.

“Дякую всім, хто долучився до цієї петиції, за активну громадянську позицію та розуміння необхідності продовження трансформації галузі охорони здоров’я, особливо в цей надзвичайно складний для кожного з нас час, у зв’язку із пандемією коронавірусу COVID-19. Водночас повідомляю, що Постановою Верховної Ради України від 30 березня 2020 року № 550 Міністром охорони здоров’я України призначено Максима Володимировича Степанова. Стосовно продовження медичної реформи інформую, що з 1 квітня 2020 року в країні відповідно до Закону України від 19.10.2017 №2168 «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» стартувала програма медичних гарантій для всіх видів медичної допомоги. У свою чергу міністр охорони здоров’я України М. В. Степанов пріоритетами у своїй діяльності визначив боротьбу з коронавірусом та продовження медичної реформи, оскільки здоров’я людини є одним із головних пріоритетів розвитку країни”, – йдеться у відповіді президента.

Петиція «Повернути Уляну Супрун на посаду Міністра охорони здоров’я України» була опублікована 23 березня і набрала 27 413 підписів із необхідних для розгляду 25 тисяч.

Нагадаємо, Супрун була в. о. міністра охорони здоров’я з 1 серпня 2016 року до 29 серпня 2019 року.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: