fbpx

Творці фільму "Іловайськ 2014. Батальйон Донбас" презентували стрічку у Франківську

Наша історія 17:03, 03.09, 2019

В основі сценарію – історія командира штурмової групи батальйону "Донбас" Тараса Костанчука, який у стрічці грає самого себе.

У стрічці творці намагалися максимально правдиво розповісти про Іловайську трагедію та показати бійців, які потрапили в оточення, йдеться у сюжеті “Каналу 402“.

“Тут інтриги ніякої немає, відзначають критики. Це так, бо історія ця відома і вже давно була опублікована. Ця історія дала нам можливість розповісти через одну долю, яку ми ставимо в центральну сюжетну лінію… розповісти про людей і війну”, – розповідає автор сценарію Михайло Бриних.

Особливістю фільму є те, що у ньому знімалися близько 50 добровольців батальйону “Донбас”. Втім, у стрічці йдеться не лише про учасників бойових дій, а й про мирне населення, яке живе в умовах війни. 

“Фільм – це погляд бійців батальйону “Донбас” – те, як вони побачили цю війну. Сценарій писався з їхніх спогадів, розповідей. На жаль, ми не змогли у фільм втиснути все, що нам розповіли. Ми взяли те, що нас вразило”, – каже режисер Іван Тимченко.

Бійці, які пережили Іловайську трагедію, відзначають, авторам вдалося передати атмосферу кривавого серпня 2014 року. 

Переглянути фільм можна у кінотеатрах. У прокат він вийшов до 5-ї річниці розстрілу української колони під Іловайськом.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: