fbpx

Айфон, що дарує спогади

Стиль життя 11:11, 20.11, 2019

Новий iPhone 11 недарма називають ідеальним телефоном, який потрібен в будь-яких життєвих ситуаціях. Подвійна камера разом зі швидким апаратним обладнанням дозволяють скільки завгодно фотографувати, розважатися, грати, працювати, зовсім не думаючи при цьому про часту підзарядку.

Велика ємність батареї дозволить займатися потрібними справами максимально довго, а високоякісні фотографії і відеоролики в будь-яку хвилину викличуть у вас забуті спогади найкращих життєвих моментів. Далі в статті ми поговоримо про всі головні переваги Iphone 11 256 Green.

Айфон, що дарує спогади 1

Камера майбутнього

Завдяки новій двокамерній системі ця модель робить фотознімки, що володіють як широким, так і надшироким оглядовими кутами. Надширококутна камера разом з оновленим інтерфейсом дають можливість бачити і знімати навіть те, що знаходиться не в кадрі, а за його межами. Причому відеоролики тепер знімати і редагувати ще легше – майже так само легко, як і фотографії. Камера продовжує залишатися неймовірно популярною, але наразі вона має ще й абсолютно нові перспективи.

Знімати з розмахом!

Завдяки новій надширококутній камері область зображення стає більшою в чотири рази. Тому в кадр може поміститися абсолютно все: і безкраї пейзажі, сцена і глядачі під час музичного фестивалю або ж всі члени сім’ї на тлі природи.

Вночі – нічим не гірше, ніж удень

Навіть при поганому освітленні фото все одно буде хорошим! Недостатнє освітлення автоматично призводить до включення нічног режиму, що дозволяє робити фотографії чудової якості. Навіть без спалаху ви приємно здивуєтеся природності світла і яскравості фотографій.

Портретний режим найвищої якості

Відмінна робота обох камер iPhone 11 разом з додатковими варіантами освітлення відкриває нові можливості при створенні портретів, роблячи фотографії воістину приголомшливими. Причому в режимі портрета тепер можна фотографувати не тільки людські обличчя, а й мордаси улюблених тварин.

Знімаємо відео і редагуємо

Кожна камера iPhone 11 має можливість знімати таке чітке відео 4K, підтримуючи при цьому частоту 60 кадрів в секунду, що користувач телефону буде в захваті. Причому дуже зручно записувати рухомі сцени – біг собаки за м’ячем або ж виступ дитини.

Також телефон має наступні функції:

  1. Технологія True Tone.
  2. Функція торкання або ж підйому для запуску активації.
  3. Тактильний відгук під час натискання.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: