fbpx

Чим корисна косметика Мертвого моря

Стиль життя 16:03, 25.01, 2023

Ізраїльська косметика у багатьох асоціюється з Мертвим морем — такий зв’язок не випадковий. Корисні властивості мінералів і солей становлять основу догляду ізраїльських жінок, адже вони здатні омолоджувати шкіру та боротися з найпоширенішими її проблемами — акне, куперозом, раннім старінням.

Купити таку косметику в Україні найпростіше буде через інтернет-магазини ізраїльської косметики — наприклад, IDN Cosmetics. Розглянемо, наскільки корисними можуть бути такі засоби.

Особливості Мертвого моря

Це по-справжньому унікальне море — не просто найсолоніше, а й найбагатше корисними мінералами та мікроелементами. Навіть газовий склад атмосфери над його поверхнею є унікальним. Так, у ньому міститься на десять відсотків більше кисню, ніж над усіма іншими морями. Крім того, щільніший озоновий шар краще захищає від впливу ультрафіолетового випромінювання, за рахунок чого на Мертвому морі можна спокійно засмагати без захисних засобів.

Чим корисна косметика Мертвого моря 1

Мертвим це море називається недарма — підвищений вміст мінералів, солей і грязі робить практично неможливим існування більшості морських тварин. Поки таке середовище створює жорстокі умови для морського життя, у красі всі ці мінерали та солі йдуть лише на користь. Тут є багаті поклади кальцію, магнію, цинку та інших мікроелементів. Також є думка, що ця вода за складом схожа на людську лімфу — у той час як ми не знаємо, чи так це насправді, виробники косметики використовують хоча б часткову мінеральну подібність для створення ефективних засобів.

Цінність косметики Мертвого моря

Кальцій, магній, калій та інші мінерали потрібні кожному організму — їх потребують у тому числі й шкіра з волоссям. На основі грязей з цими мікроелементами створюються натуральні та ефективні засоби для догляду за шкірою обличчя, тіла та за волоссям.

При цьому в косметику ізраїльських виробників дуже рідко додаються синтетичні речовини — найчастіше це похідні тих же грязей або водоростей, але після проходження деяких хімічних процесів. Ізраїльські бренди косметики з гордістю заявляють, що їх формули побудовані на натуральних інгредієнтах, які були ретельно досліджені — так і є насправді.

Грязі Мертвого моря мають такі косметичні властивості:

  • очищення пор;
  • заспокійливий ефект для шкіри;
  • стимулювання процесів оновлення.

Солі при цьому стимулюють обмінні процеси, звужують пори та мають легкий антисептичний ефект. На основі цих речовин утворюються цілі комплекси СПА-процедур.

При цьому користуватися такою косметикою можна всім — є багато лінійок, розроблених під кожен тип шкіри та її особливості. Особливо ефективними виходять професійні засоби, які замовляють косметологи для своєї практики. На основі такої косметики створюється багатоетапний салонний догляд, який комплексно оновлює та навіть лікує шкіру.

Ізраїльська косметика на основі солей, грязі та водоростей з Мертвого моря найкраще підходить для тих, хто має проблеми зі шкірою: сухість, висипання, підвищена чутливість. Збалансовані формули з цілющими речовинами швидко дають хороші результати.

Чим корисна косметика Мертвого моря 2

Крім того, ці засоби дають хороший ефект омолодження — користуватися антивіковою ізраїльською косметикою можна вже з 25 років, щоб легко запобігати розвитку глибоких зморщок та вікової депігментації.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: