fbpx

Crash гра Aviator – причини популярності

Стиль життя 16:15, 01.02, 2023

Популярність жанру краш набирає обертів. Користувачі віддають перевагу автоматам з короткими раундами та миттєвими виплатами. Відкривши Авіатор гра на гроші, ви отримуєте доступ після реєстрації та поповнення рахунку. Широкий діапазон ставок робить апарат універсальним незалежно від бюджету.

Принцип гри в Aviator

Авіатор відноситься до crash ігор, тому акцент зроблено на короткі раунди. Щойно запуститься політ літака, почне зростати коефіцієнт – від нього залежить підсумкова сума виплати. Якщо літак різко відлетить вдалину, раунд автоматично зупиниться і ставка виявиться програшною.

Передбачити, в який момент літак зупинить політ, неможливо. В апараті передбачено два купони. Їх корисно використати для різних стратегій. Купони підходять для тестування можливої виплати.

Як виграти в Авіатор

Щоб збільшити шанси на виграш у Aviator, варто враховувати особливості цієї гри. Ось головні з них:

  • множники х1,5-х3 найбільш частотні;
  • є опція автокешауту, що дозволяє активувати авторежим;
  • якщо встановити дві ставки, одна з них виконуватиме опцію страховки;
  • коефіцієнти від х10 випадають рідко, тому ставляться до ризикованих;
  • перерва між раундами до 10 секунд.

Максимальний виграш в Авіатор не обмежений і залежить від двох параметрів: вказана ставка та спійманий коефіцієнт. Буде корисним звернути увагу на таблицю результатів. Там же зазначаються результати попередніх польотів.

У таблиці вказується корисна інформація: нік гравця, розмір ставки, множник, сума виплати. Якщо проаналізувати частотні коефіцієнти, то можна спрогнозувати можливий виграш.

Часто користувачі використовують стратегії низьких множників або частих запусків. За відгуками, вони найбільш передбачувані та їх легко реалізувати на практиці. Підбирати ігрову стратегію варто з урахуванням бюджету ставок.

Aviator вимагає від гравця мінімум зусиль. Необхідно зробити ставку та запустити політ. Решта залежить від удачі. Якщо вона посміхнеться гравцеві, йому належить великий грошовий приз. У казино Parimatch отриманий виграш можна за кілька хвилин вивести зручним способом.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: