fbpx

Діодна лазерна епіляція

Стиль життя 10:30, 03.12, 2019

Чи не кожна жінка мріє про бездоганну шкіру і хоче, щоб така гладкість зберігалась якомога довше.

Позбутися небажаного волосся сьогодні можна багатьма способами. Деякі жінки використовують спеціальний крем, інші звикли застосовувати бритву та не зраджують цьому старому доброму способу. Багатьом подобається метод видалення небажаного волосся за допомогою воску та цукру. Усі ці варіанти мають свої беззаперечні плюси. Але є один суттєвий мінус. Жоден з перелічених методів не позбавить вас від зайвого волосся назавжди. Досягнути найбільш довготривалого результату можна за допомогою діодної лазерної епіляції.

Що таке діодна лазерна епіляція та в чому її особливість?

Діодна лазерна епіляція – це один з найбільш дієвих методів видалення небажаного волосся, який потребує мінімум зусиль та має довготривалий ефект. Всупереч думці деяких жінок, така процедура не приносить жодної шкоди для організму людини. В основі процедури лежить використання діодного лазера, який впливає на ділянку шкіри за допомогою спеціальних променів. Такого впливу достатньо для того, щоб ефективно провести процедуру епіляції, але при цьому не травмувати шкіру.

Діодна лазерна епіляція 1

Діодний лазер має широку сферу застосування. Багато косметологів використовують його для різних процедур, таких як лікування акне та догляд за шкірою обличчя. Тому якщо ви ще не маєте такого помічника у своєму кабінеті, то варто замислитись над покупкою подібної техніки. Рекомендуємо звернути особливу увагу на діодний лазер ids. Придбавши такого «асистента» ви зможете ефективно виконувати не лише послугу епіляції, але й здійснювати інші процедури антивікової терапії.

Переваги діодної лазерної епіляції

Які ж переваги має дана методика? В першу чергу варто відзначити що процедура повністю безпечна для шкіри. Після сеансу у вас не залишиться жодних почервонінь та опіків. Але не забувайте, що протягом кількох тижнів після процедури заборонено засмагати.

Ще один великий плюс діодної лазерної епіляції – висока ефективність та довготривалий ефект. Пройшовши відповідну кількість сеансів ви назавжди позбудетесь від небажаного волосся та отримаєте гладеньку шкіру про яку так давно мріяли.

Варто також відзначити, що тривалість процедури займає зовсім небагато часу. Тривалість сеансу залежить від величини ділянки з якої потрібно видалити волосся.

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: