fbpx

Дорогий крем не працює: можливо, справа в тоніку

Стиль життя 10:40, 17.10, 2022

Якщо з-поміж усіх косметичних засобів вибирати той, який найчастіше незаслужено ігнорують та недооцінюють, то це, без сумнівів, тонік для обличчя. Чимало жінок вважають його марною витратою місця у косметичці. ПРоте саме цей міф веде до того, що навіть найдорожчі креми та сироватки не дають бажаного ефекту.

Навіщо користуватися тоніками?

Дорогий крем не працює: можливо, справа в тоніку 1

Тонік – це косметичний засіб для шкіри, який наносять після вмивання. Його основна функція – очистити шкірний покрив від залишків вмивального засобу та бруду, відновити правильний pH шкіри. До речі, сьогодні одним з найкращих косметичних продуктів цього типу вважається Vichy Normaderm тонік для обличчя з потрійною дією. Цей засіб виконує всі функції, які повинен виконувати якісний тонік:

  • делікатно очищує;
  • трохи зволожує;
  • робить легкий пілінг;
  • вирівнює колір;
  • матує жирну шкіру обличчя.

Та найважливіше – тонік підготовлює шкірний покрив до нанесення кремів та сироваток.

Чому креми й сироватки без тоніків менш ефективні?

Усі знають, що креми й сироватки слід наносити на добре очищену шкіру. Аби косметичний засіб зміг проникнути глибоко в епідерміс та працювати на повну силу, поверхня шкірного покриву повинна мати правильний pH. Надто висока чи низька кислотність негативно впливає на компоненти кремів та сироваток, знижуючи, а іноді й повністю нівелюючи їхню активність.

Рівень pH епідермісу може змінюватися після користування мийними засобами. Показник pH жирної, комбінованої та проблемної шкіри зазвичай зміщується в бік надміру лужного середовища. Сухий шкірний покрив, навпаки, надто закислений. Тонік – саме той засіб, який швидко вирівнює pH шкіри до правильних показників – 5,5-6. Тільки на такому шкірному покриві креми й сироватки можуть проявити свою повну силу.

Аби досягти бажаного результату, важливо користуватися якісним тоніком, який справді відновлює pH. Хорошим вибором з цього огляду можна назвати уже згадувану продукцію французького бренду Vichy. Тим паче, що тоніки й інші засоби компанії мають максимально натуральний склад, не містять барвників, консервантів, віддушок, агресивних компонентів. Тому й підходять навіть для чутливої, проблемної та схильної до алергії шкіри.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: