fbpx

Ехолот – ідеальний пристрій для гарного улову

Стиль життя 12:34, 05.09, 2019

Найбільша мрія кожного рибалки постійно мати гарний улов. Але через низку певних зовнішніх обставин забезпечити хороший улов іноді буває досить важко.

Та навіть погоду можна частково надурити. Наприклад, якщо надворі неймовірна спека, то риба ховається ближче до дна водойми. Звичайним спорядженням знайти її в таких умовах досить важко. Через це виникає реальна потреба у застосуванні складних електронних приладів, котрі допоможуть шукати рибу.

Для того, щоб зловити достатню кількість риби для продажу, необхідно знати місця, де зможе пройти судно. Справа в тому, що рельєф будь-якої водойми має свої особливості. Щоб не стати на мілину чи не врізатись у підводну скалу, пристрої для бачення дна водойми стали невід’ємною технікою на риболовному судні.

Апарат, що дозволяє проглядати дно та визначати, де є риба, називається ехолотом. Він сканує товщу води та визначає те, що знаходиться знизу. Такий пристрій є особливо необхідним для тих рибаків, котрі відправляються на рибалку у зовсім нову місцевість. На сайті https://fish-master.com.ua/eholoty/ можна знайти якісний ехолот за вигідною ціною.

Ехолот – ідеальний пристрій для гарного улову 1

Переваги ехолота та його основні характеристики

Як уже можна було зрозуміти, на сучасному судні досить важко обійтись без ехолоту. Якщо рибак має на меті вивчення нових місць і пошук риби у найнесприятливіших умовах, йому необхідно придбати ехолот. Основні характеристики, на котрі слід звернути увагу при виборі ехолоту, наступні: 1. Випромінювач. 2. Потужність. 3. Частота випромінювань. 4. Форма. 5. Екран. Чи більшу потужність матиме пристрій, тим глибше він зможе проглянути водойму. Якщо у рибалки немає необхідності детально вивчати глибоку водойму, то ехолоту середньої потужності буде для нього достатньо. Частота випромінювання має два напрямки. Якщо ехолот має низькі частоти, то він може зобразити картинку великої глибини. Якщо пристрій має високі частоти, то він зможе зобразити картинку на відносно невеликій глибині, але дати більш деталізоване зображення. Тут рибак має сам робити вибір відносно своїх вимог і місця, де він буде рибалити. Обираючи форму пристрою, варто звернути увагу на те, щоб його низ не був занадто плаский. Головна вимога до екрану ехолоту – це забезпечення нормального зображення при сонячній погоді. Також у таких пристроїв може бути безліч додаткових функцій. Те, наскільки вони потрібні, варто визначати самому рибаку.

Як обрати ехолот для рибалки?

У виборі ехолоту для рибалки є свої нюанси. Варто розрізняти три види такого пристрою: 1. Компактні. 2. Стандартні. 3. Універсальні. Універсальні є дуже дорогими, але при цьому їх можна застосовувати для будь-якого типу рибалки. Стандартні – використовують для рибалки з берегу. Більшість рибалок приваблює саме цей пристрій, адже він має відносно не велику ціну. Компактні ехолоти досить зручні у використанні і не мають високої ціни, але при цьому мають обмежений функціонал.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: