fbpx

Франківець переміг на міжнародних змаганнях з автозвуку

Стиль життя 20:25, 30.07, 2019

Франківець Назарій Яцюк нещодавно повернувся з Румунії, де на міжнародних змаганнях з автозвуку посів перше місце.

Назарій Яцюк каже, що займається музикою ще змалку. Студентом замінював штатні динаміки в авто, багато тренувався і брав участь у змаганнях в Україні, а зараз вийшов на міжнародний рівень, інформує “Галка”.

Турнір з автозвуку відбувається за наступним принципом – на лобове скло авто прикріпляють датчик, коли учасник додає звуку своїй системі, він фіксує максимальне значення. В Румунії чоловік отримав кубок та грамоту за перемогу у класі “Седан”.

“Ми раді, що виїхали в Європу і показали такий результат. Мій середній результат 152 децибели. До порівняння, коли піднімається в небо літак-винищувач – це 149 децибел. Самі розумієте, стояти там і чути це – дуже важко. Мені на змаганнях дають спеціальні навушники, аби людина витримала цей тиск. Якщо пересічну людину посадити в автомобіль – більш як 10 секунд не висидить”, – каже Назарій Яцюк.

Чоловік каже, що на змаганнях важлива не лише машина й техніка, але й вміння учасника.

“Впливає абсолютно все: починаючи від кабеля. Якщо поставити надто тонкий кабель – не донесете до вашого саббуфера потужність. Людина має знати пропускну здатність, вміти все це робити. Від механіки, “заліза” – саббуферів, підсилювачів – залежить лише половина успіху”, – каже Назар.

До міжнародного турніру Назар готувався три роки. Впродовж цього часу близько 50 разів переробляв коробку саббуфера. Спонсорів немає – фінансує своє хобі з сімейного бюджету.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: