fbpx

Головні відмінності дерматокосметики від звичайної косметики й ліків

Стиль життя 15:10, 19.10, 2021

Останнім часом усе більшу популярність завойовує косметика з фармацевтичними властивостями — дерматокосметика (її ще називають космецевтикою). Ці засоби містять велику дозу «біологічно активних» інгредієнтів, таких як ретиноїди й гліколева кислота. Або, простіше кажучи, інгредієнтів, які можуть впливати на функцію і структуру шкіри. Тому така продукція має високу ефективність за дотримання безпеки, тобто вона не може нашкодити.

Головна мета практично будь-якої косметики для догляду — зволоження, якого потребують усі типи шкіри (навіть жирна й комбінована), і космецевтика може впоратися з цією функцією на відмінно. Підібрати відповідний продукт можна в інтернет-магазині «Ватсонс»: www.watsons.ua/ru/dermatokosmetika/dlya-suhoy-kozhi/c/derma-dry.

Чим космецевтика відрізняється від косметики?

1. Косметика змінює зовнішній вигляд шкіри на певний час, дерматокосметика — її функції.

Космецевтика завдяки своєму складу може впливати на роботу клітин шкіри. Ці продукти успішно справляються зі зменшенням гіперпігментації й розгладженням зморщок, допомагають впоратися з наслідками алергічних реакцій, зменшують запальні процеси, підходять для лікування розацеа, акне, відновлюють тургор шкіри.

2. Косметика залишається на шкірі, космецевтика проникає в неї.

У косметиці зазвичай використовуються інгредієнти з великою молекулярною структурою, яка не завжди дає змогу речовинам глибоко проникнути в шкіру. Зазвичай вони впливають тільки на її верхні шари.

У дерматокосметиці натомість використовуються інгредієнти з меншою молекулярною структурою й поліпшеними підсилювачами пенетрації. Ось чому вони можуть проникати досить глибоко в шкіру, щоби впливати на живі клітини і їхні функції. Наприклад, вони сприяють виробленню більшої кількості колагену, що допомагає запобігти появі зморщок або зменшити їхню вираженість.

3. У косметиці використовується мала кількість активних інгредієнтів, у космецевтиці — велика.

Косметика не завжди містить біологічно активні речовини, а якщо вони є, то в невеликих кількостях. Космецевтика, навпаки, здебільшого складається з активних інгредієнтів. Цим і пояснюється її висока ефективність.

що таке дерматокосметика

Чим дерматокосметика відрізняється від ліків?

Основна відмінність у тому, що для покупки ліків потрібен рецепт, але не для космецевтики.

Медичні препарати містять дійсно концентровані дози дієвих речовин. Річ у тому, що активні інгредієнти — ретинол, вітамін С, гліколева кислота, гідрохінон та ін. — характеризуються дуже сильною дією. Вони можуть боротися з проблемами, недосконалостями й загальними пошкодженнями шкіри, але можуть і серйозно травмувати її. Через зловживання потужні засоби можуть нашкодити, ось чому для їхнього придбання потрібен рецепт.

Секрет космецевтики в тому, що в її складі активні речовини містяться в ефективних, але безпечних для шкіри дозах.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: