fbpx

Італійське місто Самбука продає полишені будинки за два євро

Стиль життя 13:40, 18.07, 2021

Італійське місто Самбука продає другу партію полишених будинків за два євро, намагаючись врятувати напівзруйновану власність.

Про це повідомляє телеканал CNN.

Італійське місто Самбука продає полишені будинки за два євро 1

Через два роки після першого продажу, який відбувся у 2019 році, місцева влада, як і раніше, отримує запити від іноземців, зацікавлених у придбанні одного з недорогих будинків у місті, і вирішила, що зараз саме час продати ще приблизно 20 полишених  будівель, багато з яких є сусідніми будинками, що надає покупцям можливість купити більше одного об’єкта нерухомості та продати їх.

Обрані об’єкти нерухомості, розташовані в старому “Сарацинському” районі історичного центру Самбуки, були залишені після того, як в 1968 році в долині Біличі на Сицилії стався катастрофічний землетрус, який зруйнував цей район.

Вони виставлені на аукціон за стартовою ціною у два євро і будуть продані тому, хто запропонує найвищу ціну, як це було у 2019 році. Продаж був запущений 15 липня, а процес подання заявок завершиться 5 листопада. Після того як всі запити будуть проаналізовані і розглянуті, відбудеться відкритий аукціон.

Італійське місто Самбука продає полишені будинки за два євро 2

У 2019 році будинки врешті  були продані за ціною від одного євро до 25 000 євро, вартість більшості з них становила від 5 до 10 000 євро.

Пропоновані на продаж будинки здебільшого одноповерхові площею від 50 до 80 квадратних метрів з невеликими внутрішніми двориками в мавританському стилі з лимонними деревами.

Тим часом виставлені на продаж і більші багатоповерхові червоно-рожеві кам’яні будівлі площею 120 квадратних метрів з балконами та терасами з видом на зелені поля, заповнені вівцями, що пасуться.

І не лише будинки виставляються на продаж, пишуть Букви. На ринку також з’явилися порожні міські простори та ділянки між будинками, що надає покупцям можливість побудувати практично все, що вони хочуть, з нуля на тому місці, яке вони оберуть.

Італійське місто Самбука продає полишені будинки за два євро 3

Деякі з пропонованих будинків мають неймовірно гарний стан, зі старими фарбованими плитковими підлогами з майоліки, спроєктованими сицилійськими майстрами мистецтва, і золотисто-коричневими стінами, датованими 1920-ми роками.

З усім тим, більшість будинків мають гостру потребу в ремонті, а деякі досі заповнені забутими предметами і купами зламаних меблів.

Італійське місто Самбука продає полишені будинки за два євро 4

Лише найважливіші новини Івано-Франківська та області у Telegram 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: