fbpx

Івано-Франківськ заполонили #вертикальні_емоції

Стиль життя 16:15, 24.12, 2020

Радість, щастя, здивування, сум, страх… Це емоції, які щодня переживає кожна доросла людина, дитина і навіть домашні улюбленці.

Giveaway від Вертикалі - подарунки

Будівельна компанія Вертикаль через свою роботу хоче донести важливий меседж: усі емоції природні, кожна має право на існування, бути частиною нас. І насправді варто приймати усі свої переживання та не боятися проявляти власні почуття.

«Ми показуємо щирість і відкритість — те, чого так хочеться кожному з нас. Вертикальні емоції — це ті, які стрімко летять угору, наповнюють собою усе довкола, — коментує комерційний директор БК Вертикаль Олена Недельчак. — Це насичені емоції, як вибух фейєрверку: яскраві, захопливі, вони привертають увагу інших, надихають. Саме таких вертикальних емоцій ми бажаємо нашим Клієнтам у 2021 році. І нехай все найприємніше вони переживають вдома — у новій квартирі від БК Вертикаль, яка стане безпечним та комфортним місцем для щасливого життя та Домом вашої гордості».

Напередодні новорічних свят БК Вертикаль запустила святковий GIWEAWAY #вертикальні_емоції. За цим хештегом у соцмережах можна буде знайти фото емоцій, які іванофранківці очікуюють від 2021 року.

Giveaway від БК Вертикаль

За ЕМОЦІЙНІ ФОТО дарують цілий ящик емоційних мандаринок та тепленький плед! Беріть участь у GIWEAWAY переходьте за посиланням у facebookабо instagram.

Зізнатися у почуттях, побороти страх, підтримувати одне одного, повірити у диво… Це все #вертикальні_емоції, які БК Вертикаль бажає кожному у 2021.
Вертикального Нового року!

Партнерська публікація

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: