fbpx

Калушанка бере участь у Всесвітньому конкурсі краси серед глухих

Стиль життя 17:22, 17.07, 2019

Випускниця Калуської спецшколи-інтернату №2 та Міс УТОГ-2019 у Південній Африці бере участь у Всесвітньому конкурсі краси серед слабочуючих.

НА ФОТО: Випускниця Калуської спецшколи бере участь у конкурсі краси в Південній Африці

Конкурс краси MISS – MISTER DEAF WORLD & EUROPE & ASIAпрох одить у місті Мбомбела, провінція Мпумаланга, Південно-Африканська Республіка в ці дні – з 12 по 22 липня.

У мережі з’явилися перші світлини підготовки до цього конкурсу краси серед глухих, інформують Вікна.

Однією з учасниць конкурсу є Вікторія Поліщук з Калуша – активна учасниця Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів: «Назустріч мрії», «Школа має талант», «Повір у себе», Robofirst, «Ерудит».

У лютому цього року калушанка перемогла у Всеукраїнському конкурсі краси «Міс і Містер УТОГ-2019» в  Києві. Журі обрало Вікторію представляти Україну на Міжнародному конкурсі краси.

Калушанка бере участь у Всесвітньому конкурсі краси серед глухих 1

У травні Калуська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №2 Івано-Франківської обласної ради звернулася з проханням допомогти коштами учениці 12-го класу Вікторії Поліщук, яка представлятиме Україну в Міжнародному конкурсі краси «Міс і Містер Глухі у світі, Європі та Азії 2019». І ось мрія дівчини збулася.

Вартість квитка в ПАР на конкурс склала 35 000 гривень. Керівництво Калуської СЗОШ-інтернату ступенів №2 висловило подяку міському голові Калуша Ігореві Матвійчуку та депутатському корпусу міста – усі необхідні кошти було виділено з фонду виконання депутатських повноважень та повноважень міського голови, а також за рахунок програми розвитку культури міста.

Калушанка бере участь у Всесвітньому конкурсі краси серед глухих 2
Калушанка бере участь у Всесвітньому конкурсі краси серед глухих 3

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: