Коломиянин став абсолютним чемпіоном України з бодибілдингу і змагається за світову першість в Іспанії

Стиль життя 10:44, 03.11, 2021

На чемпіонаті України з бодибілдингу і фітнесу коломийський спортсмен завоював абсолютну першість.

У Полтаві понад 200 спортсменів і спортсменок змагалися в понад 20 різних категоріях. Коломиянин Михайло Павлюк став найкращим серед чоловіків вагою до 90 кілограмів.

А згодом виборов і головний трофей – став абсолютним чемпіоном України.

До речі, це вже третя першість коломиянина за минулий місяць. Напередодні Михайло Павлюк перемагав на бодибілдингових змаганнях у Києві та Харкові.

Зараз спортсмен у дорозі до Іспанії, там змагатиметься уже за світову першість, інформує НТК.

КУРС писав, що коломиянин Михайло Павлюк здобув титул абсолютного переможця серед топових бодибілдерів України