fbpx

Куди піти з дівчиною на перше побачення в Києві

Стиль життя 17:47, 15.01, 2020

Як справити враження на дівчину на першому побаченні? Звичайно ж, продумати все до дрібниць, увімкнути відмінного романтика, фантазера і гумориста.

Жінки дуже цінують у чоловіках тонкість, підхід, ввічливість. Часто важко зрозуміти характер своєї майбутньої половинки всього за кілька днів, або вона — дуже замкнута натура. Саме для таких ситуацій існують типові сценарії стандартних побачень. Найчастіше їх призначають в трьох місцях:

  • театр;
  • ресторан;
  • кіно.

Жінкам завжди потрібен хлопець, який виділяється на фоні інших, і побачення «з гумором» може, безумовно, допомогти вам виділитися серед всіх цих хлопців із категорії «кіно/ресторан». Не варто далеко ходити й ламати голову, можна зайти на сайт і купити квитки онлайн на шоу Вечірній кварталhttps://kiev.ticketsbox.com/vechirnij-kvartal-novorichna-programa/, де вам гарантовано кілька годин гумору, сміху та позитиву.

Якщо захід веселий, мова про його формат, звичайно ж, то і сам вечір буде веселим, точнісінько як і його продовження. Ваша дама поєднає у підсвідомості ці кумедні почуття саме з вами. Формат комедійного шоу полегшить розмову про перше побачення, створить теплу й комфортну атмосферу. У ресторані, наприклад, необхідно заповнювати щосекунди мовчання, а гумористичне шоу дасть вам можливість поговорити відверто.

Врешті-решт, комедійні заходи дозволяють визначити рівень позитиву вашої обраниці та перевірити її на гуморостійкість. Протягом двох годин ви будете насолоджуватися гумором без залишку. Хоч яке місце ви б обрали як локацію для справляння першого враження на неї, не забувайте про себе. Ваш вибір може привести супутницю в захват. Однак якщо у хлопця воно викликає дискомфорт, його співрозмовниця це відчує. Атмосфера стане напруженою, розмова не буде клеїтися, і в підсумку романтичний вечір гучно провалиться. Краще прийти до компромісу, якщо в цьому буде необхідність.

Один з ключових способів зробити так, щоб дівчина сподобалася вам на першому побаченні, — це бути веселим і безтурботним. Зрештою, вся мета побачення — добре провести час, пізнаючи одне одного. І якщо ви можете позитивно ставитися до цього, їй буде легше зробити те ж саме. Результатом буде успішне перше побачення.

Те, що ви хочете зробити, це встановити веселий, безтурботний тон вашого спільного вечора — і це починається з мови тіла. Під час побачення обов’язково усміхніться, тримаючи голову прямо, спину прямо і плечі назад. Це допоможе вам проявити розслаблену впевненість, що також допоможе їй почувати себе комфортніше.

Потім внесіть цю теплу атмосферу у ваші розмови з дамою. Почніть з грайливого жартування та продовжуйте в цьому ж дусі під час вашої першої романтичної бесіди. Одна з поширених помилок на побаченнях — це те, як ви уявили собі саме побачення. Річ у тім, що багато хлопців сприймають побачення як можливість змусити дівчину покохати їх. Чоловіки, які так думають, проводять ціле побачення у хвилюваннях про те, як у них справи, через що їм важко розслабитися та приділити дівчині належну увагу.

Щоб уникнути цієї помилки, розгляньте вашу зустріч як можливість знайти жінку, яка підходить саме вам. Це означає, що, перш ніж піти на побачення, ви повинні з’ясувати, що саме шукаєте в дівчині — її особистісні якості, цінності, спосіб життя тощо.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: