fbpx

Купуємо роликові ковзани: що потрібно знати?

Стиль життя 10:41, 02.08, 2022

Роликові ковзани – це спортивний снаряд, який має правильно розподіляти навантаження по нозі, пом’якшувати зайвий тиск та правильно передавати зусилля. Варто купити ролики в інтернет магазині від відомого виробника. У відомих фірмах-виробниках роликів не один десяток людей витрачає величезні ресурси для того, щоб їхні моделі асоціювалися з комфортом, безпечністю, а після катання спортсменам не доводилося йти до ортопеда.

Як відрізнити якісні ролики від неякісних?

Дешеві ролики – це знущання над ногами. В них не існує поняття “бічна підтримка” (нога в ролику підламується у внутрішній або зовнішній бік), рама згинається під будь-яким кутом, колеса тендітні, підшипники крутяться погано, відсутня якісна устілка. Головний недолік — весь черевик ролика не може передати зусилля так, щоб катання було безпечним і комфортним. Уявіть собі, якщо ви одягнете правий черевик на ліву ногу і проходите годину. Приблизно такі відчуття у вас будуть після катання в дешевих роликах.

Марно перевіряти, наскільки добре крутяться колеса або як добре замикаються кліпси. Єдиний значущий критерій – назва фірми роликів. Ролики практично не підробляють, тому купувати можна сміливо на сайті https://roliki-extrim.com.ua/ua/muzhskie-roliki/. Варто купувати моделі відомих виробників, щоб зберегти здоров’я та отримати насолоду від прогулянки на роликах. Відомі фірми надають гарантію на свій товар.

Переваги жорстких роликів

Жорсткі ролики набагато краще тримають ногу, стійкіші, міцніші, маневреніші. В м’якому черевикові ви постійно напружуєтеся, змушуючи ролик прийняти потрібне положення, у той час як у жорстких черевиках всі елементи виходять начебто самі собою.

Основні відмінності роликів:

  • рама буває металева та композитна (пластикова);
  • підшипники відрізняються фірмою-виробником та класом точності;
  • колеса можуть мати різний діаметр (зазвичай у діапазоні 72-100 мм) та жорсткість (в діапазоні 78-85А).

Але тільки по-справжньому професійні райдери здатні помітити різницю, якщо на праву ногу їм поставити композитну раму, а на ліву – металеву. Тому обирайте ролики, які зручно сидять.

Роликові ковзани

Відмінності жіночих та чоловічих роликів

Як правило, відрізняється лише дизайн. Деякі моделі дійсно враховують будову чоловічих та жіночих ніг, але якщо дівчині зручніше в чоловічій моделі, потрібно вірити своїм відчуттям і брати чоловічу, бо поділ умовний.

Основна відмінність дитячих та дорослих моделей у тому, що дитячі ролики можуть розсуватися та змінювати розмір. Наприклад, від 29 до 34 або від 32 до 37, завдяки цьому можна не купувати ролики кожні 6 місяців, а просто розсувати їх до наступного розміру. Конструкція роликів дозволяє при цьому не втрачати комфорту.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: