fbpx

Лазерні технології в б'юті-бізнесі: застосування в лікувальній та естетичній косметології

Стиль життя 14:17, 27.11, 2020

Сучасні лазерні установки, які використовуються в косметологічних клініках та салонах краси, суттєво відрізняються від своїх попередників перших поколінь. Новітні лазери, виготовлені як іноземними компаніями, так і українським виробником медичної техніки Medicalaser, мають широку сферу застосування та забезпечують високу ефективність процедур.

Лазерні технології в б'юті-бізнесі: застосування в лікувальній та естетичній косметології 1

Лікування за допомогою лазера

Лазерні технології успішно застосовують у багатьох галузях медицини як при лікуванні захворювань, так і з метою позбавлення естетичних проблем.

З точки зору розширення асортименту косметичних та косметологічних послуг в салоні чи клініці застосування лазерних процедур є досить перспективним. Вже зараз високим попитом в косметологічних центрах та клініках естетичної медицини користуються наступні послуги з використанням лазерів:

 • позбавлення зайвої ваги;
 • омолодження шкіри та перешкоджання процесам старіння;
 • видалення судинних сіточок на тілі та обличчі;
 • усунення червоних плям та інших недоліків шкіри обличчя. Докладніше про причини та способи лікування почервоніння можна прочитати у статті.

Найпопулярніші лазерні процедури

Окрім суто медичних операцій, лазерні пристрої є незамінними помічниками і в усуненні естетичних недоліків шкіри обличчя та тіла, проблем з волоссям.

 • Лазерна епіляція шкіри.
 • Позбавлення від шрамів, рубців та інших візуальних дефектів.
 • Видалення татуювань.

Як вибрати лазерний пристрій

Ринок товарів апаратної медицини стрімко розвивається і пропонує безліч лазерної техніки для будь-якого напрямку.

Умовно косметологічне обладнання з використанням лазера можна розподілити за наступними напрямками:

 • апарати для омолодження;
 • пристрої для лікування шкіри;
 • обладнання для корекції фігури;
 • установки для епіляції.

В залежності від поставлених задач лазерні установки виготовляються з різних матеріалів та мають різну потужність, глибину проникнення, довжину хвилі та інші характеристики. Ці показники суттєво впливають на цінову лінійку лазерного обладнання, тому важливо правильно обирати лазери, необхідні саме для визначеного косметологічного салону чи клініки.

Лазерні технології в б'юті-бізнесі: застосування в лікувальній та естетичній косметології 2

Перед тим як приймати рішення про придбання лазерної системи для надання відповідних послуг, слід визначитися з наступними критеріями:

 • Новий чи діючий бізнес. При відкритті нового бізнесу слід орієнтуватися насамперед на бюджет, запланований на обладнання, наявну площу приміщення та кількість кваліфікованих фахівців. Для існуючого бізнесу необхідно орієнтуватися та завантаження фахівців та обладнання, а також визначити, лазерні установки обираються для введення нової послуги чи задоволення зростаючого попиту на існуючу.
 • Вид бізнесу. Очевидно, що для студії епіляції та мережі клінік знадобиться різне обладнання. Рекомендації, як обрати апарат для лазерної епіляції, можна отримати безпосередньо у виробника та досвідчених користувачів.
 • Види послуг. Чи не найважливіший критерій вибору лазерного апарата – його безпосереднє цільове призначення. Лазерні пристрої виконують безліч функцій та операцій і можуть бути як універсальними та мультифункціональними, так і розрахованими лише на надання певних послуг. Від цього залежить їхній ціновий сегмент, вартість обслуговування та прибутковість.

Кожний престижний салон краси чи клініка естетичної медицини намагаються задовольнити бажання людей бути красивими та здоровими всіма доступними способами.

Використання лазерного обладнання робить ці процедури практично безболісними, реабілітаційний період недовгим, а ефект довготривалим, за що вдячні клієнти готові платити більше.

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: