fbpx

Медові маршрути в Карпатах поєднають Франківщину і Польщу

Стиль життя 17:45, 03.10, 2019

На Косівщині в Івано-Франківській області, в Колочаві на Закарпатті та в Підкарпатському воєводстві (Польща) створять 5 туристичних маршрутів "Карпатські медові стежки".

НА ФОТО: Старі Кути, Косівський район. Пасіка святого Миколая.

Про це повідомляється на сторінці “Косівщина туристична” в мережі.

“Розпочали роботу у рамках реалізації на Косівщині проєкту “Карпатська бджола – спільні заходи із збереження унікальної природної спадщини в українсько-польському прикордонні”, що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020. З-поміж заходів проєкту передбачено створення 5 туристичних маршрутів “Карпатські медові стежки”, – повідомили координатори проєкту. 

Дві “медові” туристичні стежки покладуть у Косівському районі, пішохідну та велосипедну. Одну пішохідну – в селі Колочава на Закарпатті, пішохідну й велосипедну – у Підкарпатському воєводстві.

Зазначається, що маршрути пройдуть туристичними місцями, пов’язаними з розвитком бджільництва (пасіка, наявність декоративних вуликів, пам’ятки природи), а також захоплять допоміжну інфраструктуру, яка завжди необхідна туристу: заклади розміщення і харчування, надання медичної допомоги, музеї, сакральні об’єкти тощо.

На Косівщині туристичні стежки пролягатимуть населеними пунктами Косів, Черганівка, Кути, Тюдів, Великий Рожин, Яворів, Соколівка, Смодна.

Пішохідна туристична стежка на Косівщині матиме довжину близько 7 км, тривалість її проходження – 2,5–3 години, пише Укрінформ. Щоб подолати нову велосипедну стежку завдовжки 50 км, потрібно буде 8-12 годин. Обидва маршрути промаркують.

У межах розроблення туристичних маршрутів підготують й опублікують туристичну мапу ​​трьома мовами: англійською, українською та польською. Вона буде доступна в онлайн-версії на вебсайтах партнерів, у соціальних мережах, розповсюджуватиметься під час заходів проєкту.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: